بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی از مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اراک

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی ضمن نشست صمیمی با مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اراک از این مرکز بازدید بعمل آورد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی مصطفی آمره مدیرعامل شرکت در نشست با مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اراک و تیمهای حاضر در این مرکز گفت : توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه در قالب شعار محقق نمی گردد و باید اقدامات عملی در راستای توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی افزود :اگر به دنبال داشتن صنایع پویا و فعال هستیم ضروری است توجه ویژه ای به مراکز تولید فن آوری های کاربردی داشته باشیم که مراکز رشد دانشگاهی  و پارکهای علم و فن آوری یکی از مهترین این مراکز هستند.

 وی در ادامه گفت : حوزه صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی سالانه اقدامات مختلفی در حوزه خدمات فن آوری در بخشهای مختلف به انجام میرساند .

وی افزود: این شرکت جهت معرفی فن آوری های کاربردی به واحدهای صنعتی، فراهم آوردن شرایط بازدید گروههای فن آور از واحدهای صنعتی جهت رفع نیازهای فن آورانه واحدهای صنعتی آمادگی کامل دارد .

آمره اضافه کرد :بسیاری از دستاوردهای موجود در مراکز رشد دانشگاهی و پارکهای علم و فن آوری مستقیما درایجاد و نگهداری از زیر ساختهای شهرکها و نواحی صنعتی است.

دراین جلسه محمدی مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاداسلامی اراک با اشاره به آنکه 18واحد در حوزه های مختلف در این مرکز مستقر هستند افزود:هم اکنون در گروه تولیدات مکانیک و گیاهان دارویی و میوه های خشک در آخرین مراحل تجاری سازی هستیم و گروه های دیگر این مرکز نیز در حوزه های فن آوری اطلاعات ، گل های شاخه بریده ، تصفیه انواع پساب و کاهش و افزایش بهره وری انرژی در حال فعالیت می باشند .

در پایان این جلسه مدیر عامل و معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان از برخی از دفاتر حاضر در مرکز رشد دانشگاه بازدید نمودند واز نزدیک با اقدامات صورت گرفته توسط این واحدها آشنا شدند.

   1396/11/8

Rating: 0/10 ( 0 )
Share