بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استفاده از محصولات شهرک های صنعتی قم در پروژه های عمرانی استان در اولویت قرار گیرد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، بر ضرورت استفاده از محصولات و تولیدات شهرک های صنعتی استان در اجرای پروژه های عمرانی، زیرساختی و خدماتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شکوهیه اظهارداشت: واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قم از ظرفیت و توانمندی بالایی در تولید محصولات بخش های مختلف برخوردار هستند.

وی افزود: امروز واحدهای تولیدی و صنعتی قم قطعات و محصولات ساخت خود را به اقصی نقاط کشور و حتی به خارج کشور ارسال می کنند در حالی که برخی از فالان در حوزه های پیمانکاری و یا ساخت وساز از توانمندیه ای استان بی اطلاع هستند.

طیبی نژاد بابیان اینکه با هدف شناسایی محصولات وتوانمندی های شهرک های صنعتی قم نمایشگاه دائمی صنایع کوچک در شهرک صنعتی شکوهیه برپا شده است گفت: فعالان حوزه های مختلف و بخصوص پیمانکاران و بازرگانان می توانند با بازدید از این نمایشگاه با دستاوردها و ظرفیت های تولیدی استان اشنا شومند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با اشاره به تاکید استاندار قم بر لزوم خرید کالای ایرانی و داخلی بیان داشت: اهتمام مسوولان ارشد استان و دلسوزان، بر مصرف کالای داخل برای فعالیت های عمرانی است و خوشبختانه استان قم پتانسیل بالایی در تولید محصولات مورد نیاز فعالیت های عمرانی و زیرساختی و ساخت قطعات و همچنین سازه های سبک و سنگین و تولید مواد اولیه وتکمیلی در تولیدات صنعتی را دارد.

وی با تاکید براینکه شرکت شهرک های صنعتی قم همواره استفاده از کالای ساخت شهرک های صنعتی را در مد نظر قرار داده است تصریح کرد: انتظار است تا سایر دستگاه ها و بخصوص پیمانکاران استفاده از محصولات داخل استان را در اولیت مصرف خود قرار دهند.

   1396/11/8

Rating: 0/10 ( 0 )
Share