بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
به میزبانی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی صورت پذیرفت: آغاز نخستین دوره مسابقات انتخابی تنیس روی میز جام فجر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از آغاز نخستین دوره مسابقات انتخابی تنیس روی میز جام فجر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به میزبانی این استان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در آئین افتتاح این مسابقات، اظهار کرد: تنیس روی میز جزو رشته هایی است که امکانات فراوانی نیاز ندارد و در بین همگان مهیج و دارای محبوبیت زیادی بوده و به سرعت در کشور رشد و پیشرفت کرده است.

وی افزود: از برنامه های ما ایجاد فضایی پرنشاط بین کارکنان دستگاههای اجرایی شهرکهای صنعتی بوده تا ضمن این فضا نیز به ارتقا سلامتی آنها کمک شود.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: این دوره از مسابقات با حضور تیم هایی از شهرکهای صنعتی کشور و بصورت دوره ای و انفرادی برگزار می شود.

وی عنوان کرد: یکی از مهمترین برنامه های ورزشی ما این است که این رشته را در بین واحدهای صنعتی در شهرک‌ها و نواحی استان همگانی کنیم و صاحبان صنایع آن را دربین کارکنان خود ترویج و روحیه تلاش،  نشاط و کار را بالا ببرند.

رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: افراد و استعدادهای برتراین مسابقات عضو تیم ورزشی این رشته در سازمان و شرکت های تابعه در مسابقات مختلف شرکت داده خواهند شد.

 

   1396/11/7

Rating: 0/10 ( 0 )
Share