بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
با حضور معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت: بهره برداری از طرح توسعه بزرگترین کارخانه رینگ اسپورت خاورمیانه در ناحیه صنعتی ده فاضل نی ریز
با حضور معاون اول رییس جمهور ، وزیرصنعت، معدن و تجارت ، استاندار فارس و جمعی از مسولان استانی و کشور طرح توسعه بزرگترین کارخانه رینگ اسپورت خاورمیانه در ناحیه صنعتی ده فاضل نی ریز به بهره برداری رسید.
 
 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، فاز توسعه شرکت کارخانجات رینگ اسپورت نور شهرستان نی ریز با ظرفیت تولید سالانه 1میلیون و200هزار انواع رینگ خودرو راه اندازی و برای 265نفر اشتغال ایجاد شده است.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:برای راه اندازی فاز توسعه این مجموعه صنعتی بیش از 30میلیون یورو معادل 130میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است .
احد فتوحی افزود:با بهره برداری از فاز توسعه این کارخانه که سومین کارخانه بزرگ تولید رینگ اسپورت  خودرو جهان است ،مجموع  ظرفیت اسمی تولید این مجموعه به بیش از 2میلیون و 100هزارعدد رینگ در سال  افزایش یافت.
وی  با اشاره به بومی سازی دانش فنی تولید این محصولات دراین مجموعه صنعتی  گفت:فعالیت این مجموعه صنعتی در حوزه تولید رینگ اسپرت و قطعات آلومینیومی است  و هم اکنون به عنوان بزرگ ترین شرکت تولید رینگ اسپرت وقطعات الومینیومی است
فتوحی  با بیان اینکه هم اکنون در سطح جهان، ۱۰ مجموعه صنعتی تولید رینگ اسپورت به فعالیت می‌پردازد ، گفت: این کارخانه که در زمینی به مساحت حدود 4.5هکتار ساخته شده، بزرگترین کارخانه تولید این محصولات در خاورمیانه و سومین تولید کننده بزرگ دنیا است.
وی اضافه کرد: در حال حاضرو با اجرای طرح توسعه  بیش از 520نفر به طور مستقیم در این شرکت مشغول به کار هستند .
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه در حال حاضر انواع رینگ‌های آلومینیومی را برای خودروسازان ایرانی تولید کرده و در کنار آن سایر قطعات موتوری مانند فیدبک تایر، موتور EF۷ و یا اولماژو موتور EF۷ تولید می شود، گفت: بطور تقریبی می‌توان گفت: حدود ۷۰ درصد از ماده اولیه این محصولات از آلومینیوم است.
وی با بیان اینکه امکان تولید رینگ در تمامی سایز‌ها (از سایز ۱۳ تا ۱۹ ) برای محصولات در این مجموعه صنعتی فراهم شده است ، گفت: مشتریان محصولات این مجموعه صنعتی  ایران خودرو، سایپا و کرمان خودرو هستند.
به گفته وی از مرحله راه اندازی و نصب ماشین آلات تا تولید محصول و نیز به روز رسانی خطوط تولید همه به وسیله نیرو‌های داخلی انجام شده و هیچ کارشناس خارجی در راه اندازی کارخانه و نیز تولید آن دخالت نداشته است.
ناحیه صنعتی ده فاضل 10کیلومتری جاده نی ریز ،آباده طشک قراردارد و با مساحت 46هکتاری دارای 17واحد بهره بردار با اشتغال 620نفری است.
   1396/11/7

Rating: 0/10 ( 0 )
Share