بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
انعقاد تفاهم نامه میان بسیج کارگری سپاه جواد الائمه و شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی

تفاهم نامه ای با هدف توسعه همکاری میان سازمان بسیج کارگری سپاه جواد الائمه و شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته ضمن دیدار با سرهنگ خاکسار فرمانده بسیج کارگری سپاه جواد الائمه خراسان شمالی، ضمن امضای تفاهم نامه، بر همکاری هم سوی این شرکت و بسیج کارگری تاکید شد.

وی فعال کردن پایگاه های بسیج در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان، تشویق سرمایه گذاران به ایجاد تشکل های بسیجی و فعالیت در پایگاه های بسیج شهرک های صنعتی خراسان شمالی را از مفاد این تفاهم نامه ذکر کرد.

وی اضافه کرد: از دیگر موارد این تفاهم نامه می توان به ایجاد ارتباط بین بسیج نخبگان و صنعتگران جهت بهره گیری از ظرفیت های موجود و توانمندسازی صنعت استان، هماهنگی جهت بازدید بسیجیان از واحدهای تولیدی به منظور آشنایی با مشاغل صنعتی و ارائه تخفیفات انعقاد قرارداد حق بهره برداری برای نخبگان بسیج اشاره کرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، اضافه کرد: طبق این تفاهم نامه از پایان نامه ها با موضوع صنعت در جهت تشویق و ترغیب بسیجیان و ارتباط صنعت و دانشگاه حمایت می شود.

وحدت همچنین از ارائه تخفیفات حق بهره برداری برای نخبگان بسیجی و ارائه تخفیفات و حمایت ویژه برای تعاونی های بسیج مطابق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی خبر داد.

وی بهره مندی از ظرفیت اعضای شورای قشر بسیج کارگری جهت تبلیغ کالای تولید شده در استان، برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با حوزه بسیج و تولید و استفاده از توانمندی های علمی، فکری و کاربردی نخبگان بسیج در ساختمان فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی شماره2 بجنورد به عنوان مشاورین صنعتی را از دیگر مفاد تفاهم نامه منعقد شده میان بسیج کارگری سپاه جواد الائمه و شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی عنوان کرد.

   1396/11/7

Rating: 0/10 ( 0 )
Share