بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با مدیر عامل منطقه آزاد کیش

در نشست مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با مدیر عامل منطقه آزاد کیش بر همکاری و تعامل بمنظور بهره گیری از ظرفیت های شرکت ها و مجموعه های تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس بمنظور تامین نیازهای شرکت ها و مجموعه های بزرگ صنایع نفت مستقر در منطقه آزاد کیش تاکیدشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس،در این جلسه که همزمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش در دفتر مدیر عامل منطقه آزاد کیش برگزارشد؛مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس و رییس خانه صنعت ،معدن و تجارت استان به تشریح ظرفیت ها و توانمندی های موجود در بخش صنعت استان پرداختند و خواستار فراهم شدن بسترهای مناسب برای برقراری ارتباط موثر بین صنایع استان و مجموعه های بزرگ صنعتی در منطقه آزاد کیش شدند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در این نشست با اشاره به رسالت این شرکت در توسعه و تکمیل زیرساخت های استقرارواحد های صنعتی و نیز حمایت از صنایع مستقر در قالب تشکیل خوشه ها ،کنسرسیوم های صادراتی و نیزراه اندازی مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی گفت:ارائه خدمات نرم افزاری با هدف تقویت و حمایت از صنایع استان در حوزه های تامین مناسب مواد اولیه ،ارتقای کمی و کیفی تولیدات و تجهیز واحد های صنعتی به جدیدترین فناوری های روز دنیا و همچنین توانمند سازی آنها در حوزه بازار فروش و صادرات انجام می شود.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی استان فارس در 6ماه گذشته گفت:بیش از 1هزار پیمانکار فرعی در حوزه های مختلف صنعت استان شناسایی شده اند که تاکنون حدود 60پیمانکار فرعی به عضویت این مرکز درآمده اند و کار عضو گیری این مرکز ادامه دارد.

وی فعالیت مرکز پیمانکاری فرعی را در زمینه  پیوند بین صنایع کوچک و بزرگ و میز  تداوم تولید در واحدهای صنعتی و رونق بخشیدن به کل اقتصاد موثر دانست و گفت: برای گسترش پیمانکاری فرعی، ایجاد ارتباط و اعتمادسازی بین واحدهای کوچک و بزرگ صنعتی اهمیت بسیاری دارد.

فتوحی در ادامه با تصریح برتوانمندی های منحصر به فرد واحد های صنعتی در استان فارس بویژه در بخش های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع غذایی ، به وجود مجموعه های بزرگ صنعتی در منطقه آزاد کیش و نیز موقعیت این منطقه در حوزه های سرمایه گذاری و اقتصادی اشاره کرد و گفت:صنایع استان فارس در قالب مدل نظام پیمانکاری فرعی آماده ارتباط با صنایع منطقه آزاد کیش و تامین نیازها،تجهیزات و نیز اجرای فعالیت های مکمل و مشترک هستند.

مدیر عامل منطقه آزاد کیش نیز در این نشست با اشاره به توانمندی های استان فارس در حوزه های مختلف و وجود واحد های مطرح تولیدی و صنعتی در استان ،بر حمایت های لازم بمنظور ایجاد بسترهای لازم برای برقراری تعامل و ارتباط بین صنایع استان با صنایع مستقر در این منطقه آزاد تاکید کرد وگفت:برای افزایش سطح تعاملات و گسترش این ارتباطات آماده همکاری هستیم.

محمد ابراهیم انصاری لاری افزود:بدون تردید استفاده بخش صنعت استان از ظرفیت های موجود در منطقه آزاد کیش می تواند در ارتقای وضعیت آنها و رشد و توسعه صنایع موثر و واحد های صنعتی کیش نیز می توانند از ظرفیت های استان فارس استفاده بهینه کنند.

   1396/11/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share