بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حرکت به سمت شکوفایی اقتصادی یک اصل و تکلیف است

رئیس شورای اداری استان، با اشاره به اینکه حرکت به سمت شکوفایی اقتصادی یک اصل و تکلیف است و همه دستگاه‌ها باید در این راستا تلاش ویژه نمایند یادآور شد: شکوفایی اقتصادی، توسعه کسب‌وکار و اشتغال و تولید یک سیاست و عزم ملی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، اسلامی استاندار در جلسه شورای اداری استان، با اشاره به در پیش بودن جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بابیان اینکه مردم مازندران در انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و مناسبت‌های مختلف، بالاترین نرخ حضور را داشته‌اند و شایسته ارائه بالاترین و بهترین خدمات هستند گفت: با تحول در سیستم اداری، ارائه خدمت باکیفیت به مردم را افزایش دهیم.

استاندار با اشاره به اینکه حرکت به سمت شکوفایی اقتصادی یک اصل و تکلیف است و همه دستگاه‌ها باید در این راستا تلاش ویژه نمایند گفت: گر چه دولت، تصدی‌گری را کاملاً رها ساخته است اما دیوان‌سالاری همچنان بر فضای اداری ما حاکم است و باید برای تعدیل آن، عزم و اراده جدی وجود داشته باشد.

اسلامی با اعلام اینکه سامانه دادور، به‌منظور دریافت، انعکاس، پیگیری و رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوزهای کسب‌وکار به‌زودی در استان فعال می‌شود و با شناسایی گلوگاه‌های آسیب‌زا و شناخت عوامل مخل روند ارائه خدمت نشان خواهد داد که در مسیر فعال کردن فضای کسب‌وکار چه باید بکنیم یادآور شد: دستگاه‌ها با توجه به رویکردهای جدید دولت در تسهیل خدمت‌رسانی از کارهای سنتی بوروکراتیک فاصله بگیرند و پاسخگو باشند.

رئیس شورای اداری استان بابیان اینکه خسته کردن مردم به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست یادآور شد: هر کس با بوروکراسی، کار مردم را امروز و فردا بکند، مورد پیگرد جدی واقع خواهد شد.

اسلامی با اشاره به اینکه شکوفایی اقتصادی، توسعه کسب‌وکار و اشتغال و تولید یک سیاست و عزم ملی است خاطرنشان کرد: روش‌هایی که مردم را خسته و مأیوس کنند، باید کنار گذاشته شوند.

وی بابیان اینکه الکترونیکی کردن کلیه فرآیندهای خدمت، گام مهمی در استقرار میز خدمت در ادارات و رضایت‌مندی مردم است ابراز نمود: با تحقق این مهم و اصلاح و حذف مقررات و فرآیندها، ساده‌سازی، تسهیل و سرعت بخشی به امور، فضای کسب‌وکار رونق خواهد یافت.

استاندار بابیان اینکه با عملیاتی کردن سامانه دادور، یک میز خدمت پاک و واقعی شکل خواهد گرفت و مردم نتایج کار خود را به‌سرعت دریافت خواهند نمود افزود: با شناسایی فرآیندهای مزاحم و رفع آن، موانع فعالان اقتصادی مرتفع خواهد شد و ساده‌سازی و روان‌سازی اتفاق خواهد افتاد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این جلسه گفت: اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی از مسیر افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی انجام خواهد گرفت و در این مسیر، حمایت بانک‌ها با ارائه تسهیلات به‌موقع و آسان، می‌تواند نقش مهم و مؤثری ایفا نماید.

موسوی بیان داشت: نوسازی و بهسازی تولید با استفاده از تکنولوژی روز و عرضه محصولات در بازارهای هدف می‌تواند وضعیت تولید را بهبود بخشیده و کسب‌وکار را رونق دهد.

وی تصریح کرد: افزایش تولید و توسعه صادرات موجب رونق تولید و اشتغال در استان خواهد شد

   1396/11/4

Rating: 0/10 ( 0 )
Share