بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
صنایع کوچک بهترین راه حل برای رونق اقتصادی

عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت : با توجه به ویژگیها و قابلیت هایی که استان گیلان دارد ، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، دکترغفار اسماعیلی ، عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در نشست با مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان درخصوص اهمیت و جایگاه شهرک های صنعتی و جذب سرمایه گذار بیان داشت : شهرک های صنعتی نقش مهمی در اشتغال و رونق اقتصادی دارند و با توجه به قابلیت های استان می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم .

 وی در خصوص شناسایی و جذب سرمایه گذاران واقعی بیان داشت : جذب سرمایه گذار بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد اما سرمایه گذاری که ، از جنس و بدنه صنعت باشد به عبارتی یک سرمایه گذار واقعی باشد و تمام توان خود را برای احیای صنعت استان به کار گیرد .

اسماعیلی اظهار کرد : با توجه به ویژگیها و قابلیت هایی که استان گیلان دارد ، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم ، این در حالی می باشد که ، صنعتگر مورد حمایت همه جانبه مسئولان استانی قرار گیرد و در حال حاضر صنایع کوچک بهترین راه حل برای رونق اقتصاد می باشد .

احمدعلی شهیدی ضمن تشکر از زحمات و حضور جناب دکتر غفار اسماعیلی ، عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به استان گیلان بیان داشت  : ارتباط و تعامل مطلوبی با نمایندگان محترم مجلس برای تشریح وضعیت صنایع کوچک برقرار گردیده که جا دارد از لطف و عنایت و زحمات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر داشته باشم .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در ادامه افزود : تلاش جمعی مجموعه همکاران در شهرک های صنعتی در جهت ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاری است.                                                    

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در خصوص وضعیت صنایع کوچک در استان بیان داشت : با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید توانستیم در سال گذشته تعدادی از واحد های راکد مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان را فعال کنیم ، که انجام این کار در سال 97 از اولویت های شرکت شهرک های صنعتی استان می باشد .                     

شهیدی با تأکید بر نقش شرکت شهرک های صنعتی به عنوان حامی و هدایت کننده صنایع کوچک خاطر نشان کرد: دلسوزی برای صنعت استان بسیار شایسته و مهم است ، ضمن این که حمایت از صنعت و ایجاد اشتغال می تواند از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده و باعث ایجاد سلامت روحی و روانی جامعه گردد ، که صنایع کوچک بهترین راه حل برای تحقق این امر در استان می باشد . 

   1396/11/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share