بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ناحیه صنعتی کارگاهی رشت در مسیر رشد و توسعه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : ناحیه صنعتی کارگاهی رشت در آینده ای نه چندان دور می تواند از جمله ناحیه های صنعتی استان باشد که مسیر رشد و توسعه را به سرعت طی خواهد نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گیلان ، احمد علی شهیدی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از امکانات و زیرساختهای موجود در ناحیه صنعتی کارگاهی رشت بازدید به عمل آورد . 

احمد علی شهیدی در خصوص اهمیت این ناحیه صنعتی کارگاهی بیان داشت : ناحیه صنعتی کارگاهی رشت با توجه به قرار گرفتن در مرکز استان و مجاورت با ساختمان آیتی در آینده ای نه چندان دور می تواند از جمله ناحیه های صنعتی استان باشد که مسیر رشد و توسعه را به سرعت طی خواهد نمود .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : مساحت این ناحیه صنعتی کارگاهی 2/5 هکتار می باشد و نوع واحدهای استقرار یافته در آن از زونهای فلزی ، غذایی ، غیرغذایی ، غیرفلزی و الکترونیک می باشد .

وی در ادامه بیان داشت : میزان اشتغال کنونی به ازای 12 واحد بهره بردار در این ناحیه صنعتی  کارگاهی 78نفر بر اساس پروانه ساخت می باشد وهمچنین در خصوص جذب سرمایه گذار و متقاضیان دریافت زمین صنعتی در این ناحیه صنعتی کارگاهی تا به این لحظه 60 قرارداد منعقد شده است . 

   1396/11/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share