بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین خبر داد: آسیب شناسی و راهکارهای توسعه بازار با همکاری اتاق بازرگانی

نشست تخصصی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی قزوین در راستای آسیب شناسی و راهکارهای توسعه بازار و برون رفت واحدهای نیمه فعال و راکد در شهرکهای صنعتی قزوین برگزار شد.

بنابرگزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین " حمیدرضاخانپور "در این نشست تخصصی اظهار داشت:در راستای کمک به توسعه بازار و فروش محصولات واحدهای صنعتی این شرکت از طریق  کمک به حضور واحدهای صنعتی در نمایشگاههای داخلی و خارجی و معرفی محصولات و توانمندیهای صنعتی در نمایشگاههای تخصصی و اعزام و پذیرش هیأتهای تجاری و انجام مطالعات بازارهای هدف اقدام می نماید.

وی با اشاره به کمک به توسعه صادرات تصریح کرد: جهت شناسایی و کمک به صادرات کالاهای واحدهای صنعتی و مشارکت در شرکت های سرمایه پذیر در قالب خرید ماشین آلات و راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال از یک سرمایه گذاری خارجی دعوت شده که با بازدید از این شرکتها و ارائه راهکارهای مناسب بتوان کمکی در این زمینه صورت گیرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان  با تاکید بر حمایت و کمک به راه اندازی واحدهای بهره بردار راکد یادآور شد: درطول دو سال گذشته با شناسایی بیش از 200 واحد  تولیدی راکد،  64 مورد مجدداً  راه اندازی شده و به چرخه تولید بازگشته اند.

خانپور تصریح کرد: در حوزه توسعه بازار و کمک به رونق تولید اقدام اساسی جهت حمایت از 340 واحد صنعتی در زمینه حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی با پرداخت یارانه نقدی به  این واحدها در طول دوسال گذشته صورت پذیرفت.

گفتنی است در این نشست تخصصی علیرضا کشاورز قاسمی رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی از حمایت و همکاری همه جانبه برای توسعه بازار و صادرات کالاهای غیر نفتی از واحدهای تولیدی مستقر در حوزه شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

   1396/11/4

Rating: 0/10 ( 0 )
Share