بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شهرک صنعتی قزوین مطرح کرد: افزایش تمایل به سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی

مدیرعامل شهرک صنعتی قزوین گفت: به دلیل فراهم بودن زیرساخت ها و همچنین مشوق های خاص در شهرک های صنعتی افراد رغبت زیادی برای سرمایه گذاری در این شهرک ها دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ، "حمیدرضا خانپور" ، در مصاحبه با برنامه "دوباره ایران"  رادیو گفت و گو در خصوص میزان توسعه، پیشرفت و آبادانی در جمهوری اسلامی ایران بعد ازانقلاب اسلامی در عرصه صنایع کوچک، اظهار کرد: قبل ازانقلاب ما دراستان قزوین شهرصنعتی البرز را داشتیم، اما امروز ۴ شهرک خصوصی و ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی در سطح استان قزوین در حال فعالیت و کار هستند.

وی افزود: در سال ۹۶، ۱۰۴ قرارداد با سرمایه گذاران جدید مانند آلمان، ترکیه، فرانسه وعراق منعقد کردیم و این کشورها در استان قزوین سرمایه گذاری کرده وامیدواریم درابتدای سال آینده شاهد بهره برداری از پروژه ها باشیم.

مدیرعامل شهرک صنعتی قزوین ادامه داد: با توجه به اینکه تمامی زیرساخت ها و همچنین مشوق های خاص مانند معافیت های مالی در شهرک های صنعتی فراهم شده است اقبال عمومی به سمت سرمایه گذاری در این شهرک ها بالاست.

خان پور بیان کرد: در شهرک های صنعتی استان قزوین شرایط و محیط کار فراهم است و در حال حاضر بسیاری از نیروهای متخصص و کارآمد از این استان به استان های مجاور فرستاده می شوند.

وی در خصوص میزان اشتغالزایی گفت: در شهرک های صنعتی حدود ۲۶ هزار نفر مشغول به کار هستند، اگر پروژه ها و طرح های موجود با کمک بانک های عامل حمایت شوند و به بهره برداری برسند تقریبا ۲۰ هزار اشتغال جدید به این مجموعه ها اضافه خواهد شد.

مدیرعامل شهرک صنعتی قزوین تصریح کرد: در بحث رونق تولید که دولت مشوق هایی را اختصاص داده بود استان قزوین رتبه چهارم را در ثبت نام دارد و در پرداختی ها نیز در رده پنجم در کشور هستیم.
خان پور با بیان اینکه صنعتگران از دولت گلایه دارند، اظهار کرد: تولیدکنندگان خواهان حمایت و ارائه یارانه و تسهیلات هستند تا بتوانند با انگیزه بیشتری به کار و فعالیت بپردازند.

   1396/11/4

Rating: 0/10 ( 0 )
Share