بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تور صنعتی -نمایشگاهی فعالان صنعتی شهرک های صنعتی فارس در منطقه آزاد کیش

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس از حمایت شرکت شهرک های صنعتی فارس در برگزاری ،تور صنعتی -نمایشگاهی فعالان صنعتی شهرک های صنعتی فارس در منطقه آزاد کیش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس شهرام کمال زاده افزود: در این تور صنعتی -نمایشگاهی 25نفر از فعالان مستقر در شهرک های صنعتی فارس به مدت 3روز ضمن بازدید از شماری از واحد های صنعتی فعال در منطقه آزاد کیش از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی نیز بازدیدکردند.

وی افزود:برگزاری این تور صنعتی در راستای برنامه های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی فارس در زمینه آشنایی فعالان صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی با سایر صنایع مستقر در سراسرکشور و برقراری تعاملات فنی و اقتصادی ،استفاده از تجربیات موثر و نیز فراهم شدن زمینه فروش محصولات یا خریداری مواد اولیه مورد نیاز صورت گرفت .

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس تصریح کرد:شرکت کنندگان در این تورصنعتی-نمایشگاهی از برخی واحد های صنعتی شامل شرکت صنایع چوب خانه پرداز کیش و شرکت نی دشت و نیزواحد صنایع غذایی به نام شرکت به نان کیش بازدید و با توانمندی های این صنایع آشناشدند.

وی همچنین با اشاره به بازدید صنعتگران اعزامی از فارس از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی گفت:در این نمایشگاه نمایندگانی از کشورهای آلمان، ارمنستان، اسکاتلند، سوئد، کره‌جنوبی، آفریقای جنوبی، چین، گرجستان، ایتالیا، فرانسه، سوئیس، روسیه، اتریش، امارات متحده عربی و عراق حضور دارند.

کمال زاده افزود:در این نمایشگاه  که تا 5بهمن دائر است آخرین فرصت ها و ظرفیت ‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه ‌پذیری در صنعت انرژی ایران و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان صنایع بزرگ نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی های نو به نمایش درآمده است.

وی تصریح کرد:بررسی نقش ابزارهای نوین بیمه های بین‌ المللی‌ در سرمایه ‌گذاری خارجی و معرفی نهاد صدور گواهینامه کیفیت انجمن نفت ایران و صدور گواهینامه برای سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران از محورهای جانبی چهاردهمین نمایشگاه نفت و انرژی کیش است.

در حاشیه برگزاری نمایشگاه کیش اینکس 2018 ، نشست‌هایی با حضور مشارکت کنندگان، مدیران و کارشناسان صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق و انرژی‌های نو برنامه‌ریزی شده است.

   1396/11/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share