بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مجمع عمومی انتخابات شرکت خدماتی ناحیه صنعتی دانسفهان برگزار شد

معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت شرکت شهرکهای صنعتی قزوین گفت: سومین دوره انتخابات شرکت خدماتی ناحیه صنعتی دانسفهان با انتخاب اعضاء هیئت مدیره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، شهریار کشاورز در پایان این انتخابات اظهار داشت: خوشبختانه واگذاری شهرکهای صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای تولیدی فراهم نموده که اجرای طرح ها و برنامه های مناسب جهت ارتقاء و نگهداری شهرکهای صنعتی خصوصاً در بحث مبلمان شهری و زیرساختها پیش از پیش فعالتر عمل کنند.

وی گفت: شرکت صنعتگران در انتخاب اعضاء هیئت مدیره ناحیه صنعتی دانسفهان جهت اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و کاهش تصدی گری بخش دولت خواهد بود.

شهریار کشاورز با اشاره به سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی دانسفهان گفت: از زمان انتقال ناحیه صنعتی دانسفهان از جهاد کشاورزی به شرکت شهرکهای صنعتی استان بالغ بر 30 میلیارد ریال هزینه برای اجرای پروژه  هایی شامل زیرسازی و آسفالت بلوار و خیابانها، ساختمان و ماشین آتش نشانی، شبکه گاز ، شبکه روشنایی، منبع هوایی و.... انجام شده است.

این مراسم که با حضور گسترده صنعتگران مستقر در ناحیه صنعتی دانسفهان برگزار شد، پس از معرفی 9 نفر از کاندیدهای عضویت درهیئت مدیره  پس از برگزاری انتخابات 5  نفر که بالاترین رای را کسب کرده به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت خدماتی ناحیه صنعتی دانسفهان به مدت دو سال انتخاب شدند.

هم اکنون در این ناحیه صنعتی 67  قرارداد با متقاضیان  سرمایه گذاری منعقد شده که از این تعداد 54 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 549 میلیارد ریال و اشتغال بیش از یک هزار و 100 نفر نیز به بهره برداری رسیدند.

در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری شهرکهای و نواحی صنعتی به بخش خصوصی، تاکنون اداره ۶ شهرک و ناحیه صنعتی کاسپین، لیا، آراسنج، حیدریه، خرمدشت و دانسفهان در استان به بخش خصوصی متشکل از صاحبان صنایع همان شهرک صنعتی واگذار شده است.

   1396/11/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share