بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مهمترین وظیفه مسئولان رفع موانع تولید از پیش پای سرمایه گذاران است

استاندار تهران گفت : مهمترین وظیفه مسئولان دستگاه های اجرایی ، رفع موانع تولید از پیش پای سرمایه گذاران بخش خصوصی و کمک به ایجاد فرصت های شغلی پایدار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران،"محمدحسین مقیمی" صبح امروز (دوشنبه) در حاشیه مراسم افتتاح کارخانه تولید چرم در شهرک صنعتی چرمشهرکه باحضور محمدرضا یوسفی "فرماندارشهرستان ورامین و"شاهپور قنبری" رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی تهران برگزارشد ، در جمع خبرنگاران گفت : دستگاه های اجرایی وظیفه دارند که زیر ساخت های مورد نیاز تولید کنندگان را فراهم کرده و موانع را از پیش پای کارآفرینان و سرمایه گذاران بخش خصوصی بر دارند.

وی بیان کرد: سرمایه گذار نباید در پیچ و خم کارهای اداری معطل شود و این دستگاه های اجرایی هستند که باید مشکلات آنان را برطرف کنند.

وی تصریح کرد: اگر تمامی زیرساخت ها آماده باشد ، کارآفرینان تمام وقت و سرمایه خود صرف تولید می کند در این صورت است که سرمایه ها راکد نمی ماند ، هزینه های پیش از تولید کاسته می شود ، قیمت تمام شده کاهش یافته و کیفیت تولید افزایش پیدا می کند.

مقیمی با اشاره به لزوم پرهیز از خام فروشی گفت : دست یابی به هدف افزایش سودآوری در تولید ، در پرهیز از خام فروشی محصولات است که این امر در صنعت چرم نمود بیشتری دارد.

استاندار تهران گفت : در صنعت چرم ، ارزش افزوده سالامبوری که به صورت خام صادر می شود نصیب کشور های دیگر می شود در صورتی که می توان با تولید محصول نهایی ، این ارزش افزوده را نصیب کشور کرده و میزان اشتغال را افزایش داد.

وی بیان کرد: تا پیش از این ، کارهای عملیاتی سخت دباغی چرم در داخل کشور انجام می شد و سود کمتری نصیب تولید کننده می گردید در صورتی که با راه اندازی صنایع به روز ، این چرم به محصول نهایی تبدیل شده و سود آن نصیب تولید کننده داخلی می شود.

گفتنی است : این واحد تولیدی در زمینی به مساحت ۱۷هزار مترمربع و با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار ساخته شده است،که با راه اندازی این کارخانه برای ۵۰ نفر  به صورت مستقیم و  ۵۰ غیرمستقیم شغل  ایجاد  شده است.

   1396/11/2

Rating: 0/10 ( 0 )
Share