بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تصویب بزرگترین شهرک صنعتی آذربایجان غربی بعنوان شهرک سرمایه گذاری خارجی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از تصویب شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه بعنوان شهرک سرمایه گذاری خارجی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی، احسان جوی با بیان اینکه شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه با مساحتی بالغ بر 880 هکتار بزرگترین شهرک صنعتی استان محسوب می گردد، اظهار داشت: با پیگیری ها و تعاملات انجام یافته این شهرک صنعتی بعنوان شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی آذربایجان غربی انتخاب و به تصویب رسید.
وی با اشاره به اینکه این شهرک صنعتی در 33 کیلومتری جاده ارومیه به سلماس قرار دارد، تصریح کرد: این شهرک دارای پتانسیل ها و ظرفیتهای بالقوه ای می باشد که نزدیکی به فرودگاه بین المللی ارومیه و آماده بودن تمامی زیرساختهای لازم از قبیل آب، برق ، گاز و تأسیسات در حال احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی از مزایای این شهرک صنعتی می باشند.

جوی با بیان اینکه این مهم به پیشنهاد هیئت مدیره شرکت استانی و تأیید و مصوبه اخیر هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران صورت پذیرفته است ، گفت: طی این مصوبه مقرر شده است تا نام شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه به شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی ارومیه تغییر یابد.
وی در ادامه افزود : فاز اول این شهرک شامل 340 هکتار زمین صنعتی می باشد و با این مصوبه و امتیازاتی برای سرمایه گذاران خارجی وجود دارد انتظار میرود گامهای موثرتری را به جهت استقرار سرمایه گذاران خارجی در این شهرک فراهم نمود. تکمیل زیر ساختها و مناسب سازی شهرک برای سرمایه گذاری خارجی صورت داد.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی در ادامه اذعان داشت: با حمایتهای صورت گرفته از سوی مقام عالی استان ئنیز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعتبارات مناسبی جهت تکمیل زیر ساختهای این شهرک صنعتی در نظر گرفته شده است که امید می رود با تخصیص مناسب این عتبارات ، اجرای پروژه های تعریف شده در راستای رفع نواقص زیر ساختی این شهرک با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

   1396/11/2

Rating: 0/10 ( 0 )
Share