بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
آشنایی فعالان خوشه کسب وکار سوهان قم با اصول برند سازی در بازارهای جهانی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، از آشنایی فعالان خوشه کسب وکار سوهان استان با اصول برند سازی و اهمیت برند در بازارهای جهانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در این رابطه اظهارداشت: طی سال های اخیر با توجه به توسعه صنایع کوچک استان، مدل توسعه خوشه ای ظرفیت های تولیدی قم در دستور کار این شرکت قرار گرفت که با همکاری و تلاش خود فعالان تولیدی، خوشبختانه شاهد دستاوردها و موفقیت هایی در این بخش بوده ایم.

وی هدف از این کار را ورود تولیدات صنایع کوچک استان به فاز توسعه ای عنوان کرد و افزود: در بستر فعالیت ها و برنامه های عملیاتی مدل خوشه های کسب وکار، توسعه فعالیت های صنایع کوچک قم نیز شکل توسعه ای به خود گرفته است و امیدواریم در مراحل بعدی که استقرار واحدها و صنوف تولیدی در شهرک های صنعتی و برند سازی است نیز با مساعدت و همراهی خود فعالان صنایع کوچک ومتوسط استان قم بتوانیم در کشور پتانسیل های استان را معرفی کنیم.

طیبی نژاد ایجاد برند سازی در مدل توسعه ای خوشه های کسب و کار برای فعالان صنایع کوچک قم را مدنظر قرار داد و تصریح کرد:  یکی از فعالیت هایی که جهت تقویت توان بازاریابی واحدهای کوچک و متوسط در خوشه ها انجام می شود ایجاد برندهای مشترک بوده است.

وی اضافه کرد: در همین راستا و بمنظور آشنایی تولید کنندگان قمی با برند و مباحث پیرامونی آن یک دوره آموزشی ویژه فعالان خوشه سوهان استان با با عنوان آشنایی با اصول و قواعد برند سازی  با مفاهیم نقش برندسازی در افزایش فروش، اهمیت برندسازی در صادرات، نقش برندسازی در ایجاد تمایز در محصول،ارزش افزوده حاصل از برندسازی، نحوه ایجاد و توسعه یک برند برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با بیان اینکه در این دوره آموزشی از توان بخش خصوصی در برند سازی استفاده شد گفت: عامل توسعه خوشه کسب وکار سوهان قم با همکاری سازمان مدیریت صنعتی در راستای درخواست و تقاضای تولید کنندگان و با استفاده از اساتید مجرب و فعالان این حوزه نسبت به برگزاری این دوره اموزشی اقدام که مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت.

   1396/11/2

Rating: 0/10 ( 0 )
Share