بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری 24 دوره آموزشی در 9 ماهه سال جاری

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: در 9 ماهه امسال 24 دوره آموزشی برای صنعت گران در خراسان شمالی برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت با اعلام این خبر اظهار کرد: در این دوره های آموزشی 617 نفر تحت آموزش قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: این 24 دوره آموزشی در قالب 13 هزار و 193 نفر ساعت بوده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی عناوین دوره های برگزار شده را شامل قوانین و مقررات کار، ارتقای بهره وری کارکنان، نصب و سیم کشی تجهیزات الکترونیکی، بازار و بازرگانی، ایمنی و بهداشت، محیط زیست و سایر مهارت های عمومی و تخصصی و غیره ذکر کرد.

وحدت هدف از برگزاری این دوره ها را، ارتقای مهارت کارکنان واحدهای صنعتی توصیف کرد.

وی یادآور شد: یکی از اهداف این شرکت در راستای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی، ارائه آموزش های تخصصی با دعوت از مشاوران و اساتید مجرب برای افزایش میزان بهره وری واحدهای صنعتی است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز طی 44 دوره به هزار و 298 نفر آموزش های لازم در حوزه صنعت ارائه شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی با بیان اینکه البته با تلاش همکاران این مجموعه و آمادگی همکاری اساتید مجرب، تعداد دوره های آموزشی هدف گذاری شده تا پایان سال افزایش می یابد، خاطرنشان کرد: آموزش در حوزه صنعت، مقوله ای مهم برای کمک به صنعت گر جهت ورود به حل مشکلات و دستیابی به ایده های نو است.

وحدت گفت: مهم ترین مشکلات نواحی صنعتی در دنیا به ویژه کشورهای در حال توسعه، عدم آموزش واحد صنعتی است و تجربه ثابت کرده که واحدهای آموزش دیده شده، بهره وری بالاتری در روند تولید دارند.

وی یادآور شد: تلاش شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی طبق برنامه ابلاغی، ارائه آموزش های تخصصی و حل مشکلات نواحی صنعتی است

   1396/11/2

Rating: 0/10 ( 0 )
Share