بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری هشتمین نشست شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از برگزاری هشتمین نشست شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم"در این نشست، اظهار کرد: برنامه های فرهنگی و آموزشی تدوین شده، باید مرحله به مرحله به پیش برود و بدون کوچکترین مشکلی اجرا و  مخصوصاً توجه ویژه ای به اقامه نماز جماعت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی شود.

وی افزود: توسعه و ترویج فرهنگ نورانی و انسان ساز نماز ،برنامه ریزی مناسب، ساماندهی، ارتقاء شاخص ها و استفاده از ظرفیت ها و توسعه ارتباط با نهادهای ذیربط استانی ،همکاری و هم افزایی با اعضاء این شورا، مورد انتظار و به بهترین نحو باید انجام پذیرد.

مهدی زاده مقدم در ادامه این نشست با اشاره به نزدیک شدن دهه مبارک فجر، ادامه داد:دهه فجر موسم تجلی شکوه و عظمت انقلاب اسلامی ایران است لذا جهت بزرگداشت این دهه وظیفه و رسالت خطیری بر عهده همه است و باید از ظرفیت ها و استعدادهای موجود به خوبی بهره ببریم.

وی با اشاره به ضرورت انجام تبلیغات گسترده در ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت: در ایام الله دهه مبارک فجر باید تبلیغات خوب و گسترده ای در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر استان انجام شود.

مهدی زاده اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی بعنوان یک انقلاب فرهنگی بر سه محور رهبری امام خمینی (ره)، ایدئولوژی اسلامی و مشارکت مردمی استوار بود و امروز هم با گذشت بیش از سه دهه و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همچنان بر این سه محور استوار است و حضور مردم رکن اساسی و بی بدیل نظام تلقی می شود.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی بصیرت افزایی، امید آفرینی ،دشمن شناسی، همدلی و همزبانی،خودباوری، مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی را بعنوان رویکردها و محورهای فرهنگی، تبلیغی دهه فجر جاری عنوان کرد و درخصوص آنها توضیحاتی را بیان کرد.

مهدی زاده مقدم تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی طی این 39 سال پیشرفت و در آستانه 40 سالگی دستاوردهای  بسیار مهم و مطلوبی داشته که این دستاوردها و آرمانهای انقلاب اسلامی باید برای جامعه بویژه نسل جوان تبیین شود.

وی در پایان با اشاره به این که باید حقیقت ها را درست پردازش کنیم تا باور مردم لطمه نبیند، افزود: امید، زمینه ساز تحرک و پویایی است و نباید به دشمنان اجازه دهیم که امید ملت را سرکوب کنند و باید با ایمان راسخ و قاطع از دستاوردهای انقلاب دفاع کنیم.

   1396/11/1

Rating: 0/10 ( 0 )
Share