بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
خلق فرصت های سرمایه گذاری با تقویت فضای اعتماد و امید به دست می آید

استاندار مازندران در نشست مرکز خدمات سرمایه‌گذاری خارجی گفت: خلق فرصت‌های سرمایه‌گذاری با تقویت فضای اعتماد و امید به دست می‌آید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، محمد اسلامی بر تحقق سهم 670 میلیون دلاری سرمایه‌گذاری خارجی برای مازندران در سال 96 تأکید کرد و افزود: تاکنون بیش از 90 میلیون دلار مجوز صادرشده است ولی به نظر می‌رسد در این زمینه باید شاهد تحرک و تلاش بیشتری باشیم.

مقام عالی دولت در استان فضای اعتماد و امید را موجب جذب سرمایه‌گذاری جدید دانست و بیان داشت: باسیاست‌های تک‌پایه امکان رشد اقتصادی وجود ندارد و همه باید تلاش کنند تا مشکلات سر راه سرمایه‌گذاری فعالات اقتصادی برداشته شود.

وی ضرورت قوانین شفاف و روشن را برای جذب سرمایه‌گذاری بسیار مهم دانست و  تصریح کرد: همآهنگی بیشتر، کم کردن بروکراسی و حمایت جدی برای سرمایه‌گذاری می‌تواند به تقویت سرمایه‌گذاری خارجی کمک بزرگی نماید.

استاندار مازندران تشکیل هسته‌های مطالعاتی برای ظرفیت‌سازی و ظرفیت شناسی و پشتیبانی از طرح‌ها را متذکر شد و ابراز امیدواری نمود: با حمایت از کار و تولید زمینه رونق تولید و افزایش اشتغال در استان فراهم گردد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران نیز در این جلسه گفت: جذب سرمایه گذاری خارجی در بخش تولید و صنعت به ویژه در اقتصاد و کسب و کار و اشتغال، نقش مهمی دارد.

موسوی اظهار داشت: تاکنون 7 سرمایه‌گذاری خارجی مشترک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان انجام‌شده که برای احداث این واحدهای تولیدی 45 میلیون دلار سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: با ایجاد این تعداد سرمایه‌گذاری خارجی در استان برای 558 نفر اشتغال ایجادشده است.

لازم به توضیح است، در این نشست قاسم پیشه مدیرکل اقتصاد و دارایی استان گزارشی از اقدامات انجام‌شده در راستای جذب سرمایه‌گذاری خارجی در استان ارائه نمود

   1396/11/1

Rating: 0/10 ( 0 )
Share