بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حل مشکلات اقتصادی منطقه با استفاده از ظرفیت های شهرک های صنعتی

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که امروزه یکی از چالش های اساسی که پیش روی دولت قرار دارد، معضل اشتغال و اقتصاد مردم است بدون شک، شهرک های صنعتی نه تنها می توانند طیف وسیعی از جوانان جویای کار را به خود جذب کنند بلکه می توانند حل مشکل اقتصاد منطقه را هم تا بخشی هموار سازند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " علی گلمرادی " در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی ماهشهر و روند تولید شرکت های تولیدی، اظهار کرد:  در بازدیدی که انجام شد برخی از صاحبان کارخانجات در این شهرک صنعتی از کم لطفی های برخی از صنایع پتروشیمی و بازار فروش محصولات خود اعلام نارضایتی کردند.

وی تصریح کرد: با وجود محصولات استاندارد با قیمت های مناسبی که در برخی از کارخانه های این شهرک تولید می شود شایسته نیست که صنایع پتروشیمی ما همین محصولات را با همین کیفیت از خارج از کشور تهیه و به داخل وارد نمایند. متاسفانه این امر باعث کاهش تولید برخی از کارخانه ها شده است و برخی دیگر را هم به مرز تعطیلی کشانده است.

گلمرادی با اشاره به اشتغال و رشد اقتصاد منطقه عنوان کرد: باید جلسه ای با تمام مسئولان شهرستان ترتیب داده شود که با هم اندیشی پلی ارتباطی از صنایع پتروشیمی به کارخانه های شهرک صنعتی زده شود که آن دسته از نیاز های خود را که در این کارخانجات تهیه و تولید می شود را از همین شهرستان و شهرک صنعتی خودمان خریداری کنند که هم در اشتغال زایی سهیم، و هم در رشد اقصادی منطقه نقش داشته باشند.

وی گفت: نباید اجازه دهیم واحد های تولیدی بومی شهرستان  به مرز تعطیلی برسند و به سادگی با خرید های گزاف از خارج از کشور به پیکره اقتصاد کشور و واحد های تولیدی آسیب بزنیم. زیرا در این صورت یک فرصت شغلی را از جوانان کشور و منطقه می گیریم و در مقابل برای بازار های خارجی فرصت تولید و اشتغال زایی ایجاد می کنیم.

گلمرادی اذعان داشت: اگر اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال را راه پیشرفت کشور می دانیم، باید آن را اجرایی کنیم و به آن توجه ویژه ای داشته باشیم تا منجر به توسعه صنایع و در نهایت توسعه تولید شود

   1396/10/10

Rating: 0/10 ( 0 )
Share