بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
توسعه خوزستان تنها با حضور بخش خصوصی ممکن است

معاون اول رئیس جمهوری گفت: آنچه می تواند به توسعه استان خوزستان کمک کند حضور بخش خصوصی است چرا که احداث کارخانجات بزرگ توسط دولت در این استان راهگشا نیست.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان، ، اسحاق جهانگیری  در جلسه دیدار مجمع نمایندگان خوزستان اظهار کرد: خوزستان در مقاطع مختلف همچون دوران دفاع مقدس، همواره نقش تاریخی خود را به خوبی در کشور ایفا کرده و در مسائل اخیر منطقه و برقراری امنیت و ثبات در کشور نیز به رغم توطئه های دشمنان نقش خوزستان پررنگ تر از سایر استان های کشور بوده است.

وی با بیان اینکه مسائل و کارکرد خوزستان مسائل و کارکردی ملی است، عنوان کرد: برخی استان های کشور نظیر خوزستان از اهمیت ویژه ای در سطح ملی برخوردار هستند و مشکلات و پیشرفت در این استان ها دارای اثرات ملی مثبت و منفی در کل کشور است.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت ها و امتیازات فراوان خوزستان گفت: استان خوزستان می تواند به یکی از استان های توسعه یافته کشور تبدیل شود چرا که همه ظرفیت ها و منابع مورد نیاز در این استان فراهم است.

جنگ خوزستان را عقب انداخت

جهانگیری، یکی از دلایل توسعه نیافتگی و مشکلات استان خوزستان را آثار مخرب جنگ تحمیلی دانست و افزود: آنچه می تواند به توسعه استان خوزستان کمک کند حضور بخش خصوصی است چرا که احداث کارخانجات بزرگ توسط دولت در این استان راهگشا نیست بلکه باید با حمایت از بخش خصوصی، صنایع پایین دستی در خوزستان فعال شوند تا شاهد حل مشکل بیکاری و توسعه این منطقه باشیم.

 

 

   1396/10/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share