بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تذکرقاطع استاندارخوزستان به بانکها/شرایط را برای صنایع تسهیل کنید

استاندارخوزستان با تذکر قاطع به بانک های استان گفت: شرایط اخذ و پرداخت اقساط تسهیلات را برای صنایع کوچک و متوسط تسهیل کنید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان، غلامرضا شریعتی در جلسه ستاد رفع موانع تولید استان اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال از لحاظ برگزاری جلسات در رتبه ۱۵ و در ۶ ماهه در رتبه چهار قرار داریم و در مجموع ۵۷۴ مصوبه در این کارگروه داشتیم که خوشبختانه این آمار وضعیت خوبی را نشان می دهد.

وی افزود: براساس این گزارش، ۹۵ درصد مصوبات خوزستان، بانکی است در حالی که متوسط مصوبات کشور ۵۶ درصد بوده است. این آمار وضعیت خوبی نیست و نشان می دهد مشکلات تولیدی خوزستان مربوط به بانک ها است.

استاندار خوزستان با بیان اینکه پنج درصد دیگر مصوبات مربوط به شرکت های خدمات رسان اعم از آب، برق و گاز است، تصریح کرد: دستگاههای دولتی خدمات رسان باید در جهت دستورات دولت در رفع موانع تولید فعالیت کنند.

شریعتی با انتقاد از عدم همکاری بانک ها با تولیدکنندگان عنوان کرد: متاسفانه بانک ها در خوزستان به طور فزاینده ای در برابر اجرای مصوبات و ایجاد اشتغال تبدیل به سد شده اند. 

وی ادامه داد: از لحاظ همکاری بانک ها با بخش تولید، استان های دیگر در وضعیت و جایگاه خوبی قرار دارند و شرایط برای تولید خیلی روان است.

استاندارخوزستان خطاب به مدیران بانک های استان گفت: شما در برخورد با صنایع شرایط مناسبی ندارید این مسئله به هیچ عنوان قابل قبول نیست و این مشکل را باید سریعا حل کنید.

شریعتی درباره بدهی های برخی واحدهای تولیدی به شرکت گاز گفت: شرکت گاز نباید گاز صنایع بدهکار را بدون هماهنگی قطع کند. ابتدا به شرکت مورد نظر و معاونت اقتصادی استانداری اطلاع داده شود تا در این زمینه چاره جویی شود تا توقفی در تولید پیش نیاید.  همچنین صاحبان صنایع باید در پرداخت بدهی های خود تعادل ایجاد کنند و با همه بدهکاران خود یکسان تسویه کنند زیرا شرکت ها هرکدام تعهداتی به دولت دارند که خدمات رسانی به مردم است،اگر طلب شرکت تسویه نشود قطعا در خدمات رسانی به مردم مشکل پیش می آید.

 

   1396/10/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share