بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اعطای تسهیلات 500 میلیارد تومانی به صنایع کوچک و متوسط خوزستان

استاندار خوزستان گفت: برای نخستین  بار، قرار است 500 میلیارد تومان وام بانکی اشتغالزایی با سود هشت درصد در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان، " غلامرضا شریعتی"   در کارگروه اشتغال در فرمانداری خرمشهر از مشارکت دولت در پرداخت سود بانکی برای نخستین بار در کشور و در خوزستان خبر داد و اظهار کرد: قراردای با بانک عامل منعقد شد که به موجب این قرارداد، وام های کوچک و متوسط به شهرک های صنعتی، شرکت های دانش بنیان، صنوف تولید، بخش خدمات و کسب و کار الکترونیک با سود 18 درصد داده شود و 10 درصد سود این وام نیز توسط دولت پرداخت خواهد شد یعنی سود دریافتی از متقاضیان تنها هشت درصد است.


استاندار خوزستان از واریز سود بانکی سهم دولت در هفته جاری به حساب بانک عامل خبر داد و گفت: در این هفته 100 میلیارد تومان به حساب بانک عامل برای سودها پرداخت می شود تا این اطمینان خاطر در بانک ها برای اعطای تسهیلات ایجاد شود.
وی، میزان اختصاص این تسهیلات به شهرستان ها را بسته به میزان تقاضا دانست و توضیح داد: این تسهیلات به صورت شهرستانی داده نمی شود بلکه به هر شهرستان که فعال تر بوده و متقاضیان بیشتری دارد میزان بیشتری از تسهیلات تعلق خواهد گرفت.


شریعتی در ادامه از آمادگی برای ارائه خدمات مشابه در بخش های کشاورزی و تجارت نیز خبر داد و اظهار کرد: در خصوص بخش کشاورزی نیز این آمادگی وجود دارد که قرار داد مشابهی با بانک عامل منعقد شود تا به صنایع تبدیلی، بنگاه های ناتمام تولید به شرط اشتغال تعلق یابد.


استاندار خوزستان همچنین به میزان تسهیلات تعریف شده دولت برای بخش اشتغال در سال 96 اشاره کرد و گفت: امسال تسهیلاتی با مبالغ مختلف برای کارکردهای مختلف تعریف شده که به طور مثال به 480 میلیارد تومان تسهیلات با سود شش درصد برای روستاهای مرزی و سود چهار درصد برای مشاغل روستایی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: 350 میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی با سود سه درصد و یک هزار و 237 میلیارد تومان با سود دو درصد نیز برای اشتغال فراگیر در استان خوزستان مشخص شده است. -

   1396/10/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share