بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور کنسرسیوم صادراتی فرش کرمان و راوراز نمایشگاه فرهنگ و هنر ایران درکره جنوبی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از حضور کنسرسیوم صادراتی فرش کرمان و راور از نمایشگاه فرهنگ و هنر کره جنوبی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی کرمان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان مجید غفاری گفت: این نمایشگاه که با رویکرد تبلیغاتی برپا شده بود با استقبال دولتمردان کره جنوبی، سفیر دیپلماسی کره جنوبی و مردم روبرو گردید. با حضور نماینده کنسرسیوم در این نمایشگاه موفق شدند مذاکره ای با تجار ایرانی و کره ای خصوصا طراحان دکوراسیون داشته باشند.

وی افزود: این نمایشگاه که از سطح بالایی نیز برخوردار بوده است که در این نمایشگاه طی رایزنی هایی که توسط معاونت صنایع دستی و سفیر ایران در کره جنوبی صورت گرفت پیشنهاد شد یک مرکز فروشگاهی و یا نمایشگاه دایمی به منظور معرفی صنایع دستی ایران در این کشور راه اندازی شود که سفیران دوطرف ایرانی و کره ای قول حمایت و همکاری داداند.

غفاری درادامه با اشاره به بررسی های صورت گرفته توسط کنسرسیوم گفت:بازار خوبی در کره جنوبی وجود دارد که میتوان از آن بهره برد، این نمایشگاه به مدت 3 روز دایر بوده است و از نمونه فرش ها  کرمان و گلیم سیرجان نیز استقبال بسیار خوبی صورت گرفت.

   1396/10/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share