بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
همایش آشنایی واحد های صنعتی استان مرکزی با نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ISPX برگزار شد

با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی استان  همایش یه روزه آشنایی مدیران واحد های صنعتی با نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ISPX در محل سالن جلسات مرکز فن آوری و کسب و کار در اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی  مصطفی آمره مدیر عامل در این همایش که مهندس جعفری مسوول راهبری پروژه  ISPX سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران نیز حضور داشت،  گفت: مهمترین هدف این نظام پیمانکاری فرعی آشنایی مدیران واحد های صنعتی که به صورت پیمانکاری برای کار فرمایان فعالیت می کنند با مباحث بازاریابی ملی و بین المللی برای تولیدات، ارتقای توانمندی ها در حوزه فنی، صادرات، افزایش بهره وری و ارتقای تکنولوژی های تولید است.

 وی اضافه کرد: این نظام یک مدل ملی است و با توجه به زیر ساخت های مطلوب استان مرکزی راهبری مبادلات پیمانکاری فرعی در بحث خوشه های ریلی به آن واگذار شده است.‌

وی شرکت شهرکها، واحدهای صنعتی و عامل توسعه را سه ضلع اصلی نظام پیمانکاری فرعی عنوان و اضافه کرد: از این میان واحد های صنعتی نقش بسزا و اثر بخش و بسیار مهمی در این نظام دارند.

‌وی تاکید کرد: هم اینک استان مرکزی در سه بخش تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی و تجهیزات نیروگاهی، صنایع و ماشین آلات کارخانه ای و خوشه های ریلی سر آمد کشور است که این مهم نقش بسزایی در تقویت نظام‌  ISPX دارد.

وی تشکیل شورای راهبری شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی را گام بسیار مهمی در توسعه صنعتی استان دانست و اظهار داشت: تقویت نظام پیمانکاری فرعی در استان و تبدیل آن به مدل های ملی و بین المللی در بهبود تولید، افزایش بهره وری و ایجاد اشتغال های مولد و پایدار نقش بسزایی دارد.

   1396/10/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share