بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معرفی خدمات کلینیک صنعت در حضور فرماندار مرند

در نشستی با حضور فرماندار شهرستان مرند، اعضای شورای معاونین شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی و اساتید عضو کلینیک صنعت دانشگاه تبریز خدمات این کلینیک ارایه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، فرماندار مرند در این نشست با ابراز خرسندی از ارایه خدمات کلینیک صنعت دانشگاه تبریز در این شهرستان، اظهار کرد: عارضه یابی واحدهای تولیدی شهرستان و کمک به رفع مشکلات آن ها از طریق اساتید دانشگاه ایده خوبی است که به ارتقای ارتباط صنعت و دانشگاه کمک می کند.

علیار راستگو افزود: ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه موضوعی است که سال ها به دنبال آن بوده ایم و کلینیک صنعت می تواند به این ارتباط سمت و سوی مثبتی بدهد.

وی تاکید کرد: تعیین ساز و کار لازم برای عدم مراجعه صنعتگران به دانشگاه تبریز برای حل مشکلات واحدهای تولیدی موضوعی است که باید در انجام ماموریت های کلینیک صنعت در مرند مورد توجه قرار گیرد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی نیز در این نشست با بیان اینکه طرح مدونی برای چگونگی انجام ماموریت های کلینیک صنعت وجود ندارد، اظهار کرد: این شرکت در راستای ماموریت های خود رفع مشکل واحدهای تولیدی به ویژه صنایع کوچک را از طریق کلینیک صنعت پیگیری می کند واز سال گذشته نیز راه اندازی کلینیک صنعتی سیار را در شهرک صنعتی شهید سلیمی تجربه کرد که بازخورد مثبتی نیز داشت.

مجید یاریگر افزود: شهرستان مرند به عنوان یکی از شهرستان های با ظرفیت در حوزه صنعت، لازم است تا برای حل مشکلات واحدهای تولیدی از خدمات کلینیک صنعتی دانشگاه تبریز بهره مند شود.

   1396/10/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share