بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
۲۰۰ دوره آموزش تخصصی برای مدیران واحد های صنعتی کوچک استان مرکزی برگزار شد

 به همت مسوولان شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی از ابتدای امسال تا کنون دویست دوره آموزش تخصصی برای مدیران واحد های صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی مصطفی آمره مدیرعامل با اعلام این خبر گفت: در این دورها ۵ هزار و ۵۰۵ نفر طی ۹۴ هزار و ۸۴۸ نفر ساعت آموزش ها را در زمینه های تخصصی فرا گرفتند که تا کنون ۶۴ درصد برنامه ها محقق شده است.

وی افزود: شاخص پیش بینی برگزاری دوره ها ۳۱۲ مورد با ۶ هزارو ۲۴۹ نفر طی ۲۰۲ هزار و ۷۵ نفر ساعت بوده است.

وی اظهار داشت: مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران تاکید بر  برگزاری دوره های تخصصی و آموزشی بر اساس شاخص های اقتصاد مقاومتی تا پایان سال دارند.  

آمره  در ادامه گفت: طبق شاخص های پیش بینی شده ۹۵ دوره ارتقای مهارت یا حین کار با یک هزار و ۹۰۲ شرکت کننده طی ۴۷هزار و ۵۵۰ نفر  ساعت آموزش در نظر گرفته شده است که تا پایان آذر ماه امسال ۸۷ دوره با یک هزار و ۴۴۳ نفر طی ۵۹ هزار و ۶۴۴نفر ساعت برگزار شده که ۹۲ درصد برنامه محقق شده است.

 مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی  در ادامه گفت: دوره علمی کاربردی نیز طبق برنامه پیش بینی شده ۶۱ دوره با یک هزار و ۲۲۹ نفر طی ۳۰ هزار و ۷۲۵ نفر آموزش طی سال ۹۶ برای واحد های صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوده است که تا پایان آذر ماه ۲ دوره  با ۲۳۷شرکت کننده  و یک هزار و ۱۳۰ نفر ساعت آموزش برگزار شده  که ۳ درصد برنامه های این دوره ها تا کنون محقق گردیده است.

آمره با اشاره به لزوم برگزاری دوره های بخش خصوصی _ حضوری افزود: برای امسال ۸۰ دوره در این خصوص با یک هزار و ۶۰۵ متقاضی با ۴۸ هزار و ۱۵۰ نفر ساعت آموزش در نظر گرفته شده است که تا پایان آذر ماه ۱۰۵ دوره با ۳ هزار و ۷۰۰ متقاضی طی ۲۷ هزار و ۶۰۰ نفر ساعت آموزش برپا شده که ۱۳۱ درصد برنامه پیش بینی شده در این دوره محقق شد.

 وی در پایان تاکید کرد: دوره های آموزش مجازی نیز طبق شاخص ها ۷۶ دوره تخصصی با یک هزار و ۵۱۳ نفر و ۷۵ هزار و ۶۵۰ نفر ساعت پیش بینی شده که تا پایان آذر ماه امسال ۶ دوره با ۱۲۵ نفر متقاضی طی ۶ هزار و ۴۲۴ نفر ساعت آموزش در این بخش برپا شده که ۸ درصد برنامه پیش بینی شده محقق گردیده است.

   1396/11/1

Rating: 0/10 ( 0 )
Share