بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
جذب 102 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 102 سرمایه گذار برای احداث واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ،" حمیدرضا خانپور"  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 58 هکتار زمین در شهرک ها و نواحی مختلف صنعتی در اختیار این سرمایه گذاران قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، حجم سرمایه گذاری این تعداد سرمایه گذار را یک هزار و 744 میلیارد ریال و میزان اشتغال مربوط به آنها را نیز 2 هزار نفر اعلام کرد.

وی با بیان اینکه پیشبرد سیاست جذب سرمایه گذار اهداف استان و کشور را در اشتغالزایی و رونق تولید محقق می کند،اظهار کرد: به ترتیب تعداد، شهرک های صنعتی خرمدشت، لیا و کاسپین یک بیشترین جذب سرمایه گذاران را بین شهرک های صنعتی استان قزوین طی سال جاری به خود اختصاص داده اند.

خانپور در ادامه از پیگیری برای جذب 10 سرمایه گذار جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سال جاری خبر داد و گفت: قرارداد این سرمایه گذاران با شرکت شهرک های صنعتی برای سرمایه گذاری و احداث واحدهای تولیدی تا پیش از پایان امسال منعقد خواهد شد.

   1396/11/1

Rating: 0/10 ( 0 )
Share