بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نقش حمایتی شرکت شهرک‌ها از واحدهای مستقر در نواحی صنعتی گیلان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : از بدو عقد قرارداد تا زمان بهره‌برداری هرگونه حمایتی که لازم باشد برای صنعت گران انجام خواهیم داد  .

به گزارش روابط عمومی ، احمدعلی شهیدی با اعلام اینکه 36 ناحیه و شهرک صنعتی مصوب در گیلان وجود دارند که 33 ناحیه و شهرک صنعتی در حال بهره‌برداری هستند، اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی با پراکندگی مناسب در کل استان قرارگرفته‌اند و گامی به سوی توسعه پایدار میباشند .

وی بابیان اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی موظف هست زیرساخت‌های لازم را برای شرکت‌های مستقر ایجاد کند، افزود: از 33 شهرک در حال بهره‌برداری تقریباً همه دارای امکانات زیرساختی همچون آب، برق، گاز هستند و ناحیه‌هایی که به حدنصاب برای داشتن فاضلاب صنعتی یعنی صد مترمکعب در ثانیه فاضلاب باشند یا دارای تصفیه‌خانه هستند و یا به‌زودی تصفیه‌خانه آن‌ها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

شهیدی به نقش حمایتی شرکت شهرک‌ها از شرکت‌های مستقر در نواحی صنعتی اشاره داشت و خاطرنشان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی نه تنها به فکر ایجاد زیرساخت‌های زیربنایی برای واحدهای مستقر در آن بلکه از بدو عقد قرارداد تا زمان بهره‌برداری هرگونه حمایتی که لازم باشد از صنعت گران انجام می‌دهد.

وی با تاکید بر این نکته که شرکت شهرک‌ها در رابطه با اخذ تسهیلات همیشه کمک‌کار و تسهیل‌کننده شرکت‌ها در شهرک‌های صنعتی هست، تصریح کرد: صندوق ضمانت صنایع کوچک به واحدهای صنعتی که زیر 50 نفر اشتغال دارند و مایل به دریافت تسهیلات باشند، خدماتی را ارائه می‌کند.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به آموزش‌های در نظر گرفته‌شده برای صنعتگران توسط شرکت شهرک‌های گیلان بیان کرد:  با توجه به نیازسنجی‌هایی که با پرسش از صنعتگران صورت می‌گیرد، آموزش‌های کارشناسی، مدیریتی و غیره برای ارتقا سطح کمی و کیفی صنعت گران با به‌کارگیری اساتید مجرب بومی و یا در صورت نیاز اساتید غیربومی دوره‌های رایگان از سوی شرکت شهرک‌ها برگزار می‌شود.

   1396/11/1

Rating: 0/10 ( 0 )
Share