بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری دوره های آموزشی صندوق پژوهش و فناوری ایده‌آل صنعت در نمایشگاه الکامپ قم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم؛ صندوق پژوهش و فناوری ایده‌آل صنعت را بعنوان شتاب دهنده ای در حوزه فن آوری های نو و بخصوص حوزه ای سی تی معرفی کرد که می تواند نقشی مهم در توسعه استارت آب ها ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی قم؛ امیر طیبی نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات فناوری اطلاعات، نهادهای حمایتی و شتابدهنده در استان قم بحساب می آید که می بایست از این فرصت به منظور اقدامات و برنامه های حمایتی این شرکت برای فعالان عرصه ای تی استان و کشور استفاده کرد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه فعالان صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قم گرد هم می آیند، افزود: در این نمایشگاه صندوق پژوهش و فناوری ایده‌آل صنعت مورد حمایت شرکت شهرک های صنعتی قم حضور یافت و نسبت به تبادل اطلاعات و خدمات خود اقدام کرد.

طیبی نژاد تصریح کرد: صندوق پژوهش و فناوری ایده‌آل صنعت ضمن معرفی توانمندی‌های خود توانست نظرمسوولان بخش دولتی و فعالان بخش خصوصی حوزه ای سی تی به ویژه در حوزه استارت‌آپ ها را به خود جلب ومورد استقبال قرار گیرد.

وی در ادامه اضافه کرد: در همین راستا و بهره گیری از فرصت بوجود امده در بیستیمن نمایشگاه الکامپ و تلکام در استان قم مسوولان صندوق پژوهش و فناوری ایده‌آل صنعت توانستند نسبت به برگزاری دو دوره آموزشی ویژه فعالان و علاقمندان حوزه سرمایه‌گذاری و شتاب دهندگی که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه از صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء کنند برگزار کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم تاکید کرد: بر این باوریم که گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه بحساب می آید، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی بخش ای تس تی و فن آوری های نو را بیش از پیش فراهم نموده است.

   1396/11/1

Rating: 0/10 ( 0 )
Share