بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فعالیت بزرگترین کارخانه تولید رینگ اسپورت خاورمیانه در ناحیه صنعتی ده فاضل شهرستان نی ریز

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس تولید کنندگان و صنعتگران را پیشقراولان اقتصاد مقاومتی دانست وگفت:تلاش در عرصه تولید و صنعت  و ایجاد اشتغال ،حرکتی  جهادی و کاری پر ثواب  است که نمی توان برای آن ارزشی تعیین کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس،احد فتوحی در بازدید ازشرکت  کارخانجات رینگ اسپورت درناحیه صنعتی ده فاضل شهرستان نی ریز با قدردانی از تلاش های ارزنده  سرمایه گذار این طرح در راه اندازی این مجموعه صنعتی بی نظیر و ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از 400نفر از مردم این شهرستان گفت:با توجه به بالا بودن هزینه ایجاد اشتغال پایدار صنعتی ،باید دست کارآفرینانی که با وجودمشکلات در این عرصه وارد شده اند را بوسید و ازآنها تجلیل و تکریم کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه توجه به ظرفیت های داخلی ، استفاده بهینه از منابع انسانی در جهت تولید محصول باکیفیت مطابق با آخرین استانداردهای روزجهان و خودکفایی کشور از مهمترین جلوه های تحقق اقتصاد مقاومتی است گفت:سرمایه گذار این مجموعه صنعتی با در پیش قراردادن این رویکردها موفق به تولید محصولاتی شده که درسطح جهانی قابلیت عرضه دارد و کیفیت محصول نیزحتی بالاتر از نمونه های مشابه خارجی است و درتولید انواع محصولات رینگ اسپورت جزءبرند های معتبر جهانی است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه مجموعه دستگاه های دولتی نیز وظیفه دارند امور صنعتگران را تسهیل و با استفاده از تمامی  ظرفیت های قانونی از آنها حمایت کنندگفت:باید شرایط بگونه ای فراهم شود که دغدغه های صنعتگران کاهش یابد و آنها تنها به فکر تولید و ایجاد اشتغال بیشتر باشند.

فتوحی با بیان اینکه در شهرک های صنعتی استان زمینه فعایت سرمایه گذاران و صاحبان برند های مطرحی نظیر رینگ اسپورت ،فراهم شده است گفت:با تمام توان از سرمایه گذاران حمایت می کنیم و تسهیل امور آنها را وظیفه خود می دانیم.

مدیر عامل شرکت کارخانجات رینگ اسپورت نی ریز نیز در این بازدید با اشاره به بخشی از ظرفیت های این مجموعه صنعتی در انتقال و بومی سازی دانش فنی تولید این محصولات گفت: از سال 1385 فعالیت این مجموعه صنعتی در حوزه تولید رینگ اسپرت و قطعات آلومینیومی آغازو هم اکنون بعنوان بزرگترین شرکت تولید رینگ اسپرت و قطعات آلومینیومی در ایران  و خاورمیانه به فعالیت خود ادامه می دهیم .

محمد حسین مربی با اشاره به اینکه هم اکنون در سطح جهان 10مجموعه صنعتی تولید رینگ اسپورت به فعالیت می پردازد گفت:این کارخانه با ظرفیت تولید بیش از 10هزار رینگ اسپورت بزرگترین کارخانه تولید این محصولات در خاورمیانه و سومین تولید کننده بزرگ دنیا است.

وی اضافه کرد:در حال حاضر بیش از 400 نفر بطور مستقیم در این شرکت مشعول بکار هستند که بزودی این تعداد به 500 نفر خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت کارخانجات رینگ اسپورت نی ریز با بیان اینکه در حال حاضر انواع رینگ‌های آلومینیومی را برای خودروسازان ایرانی تولید کرده و در کنار آن سایر قطعات موتوری مانند فیدبک تایر، موتور EF۷ و یا اولماژو را برای موتور EF۷ تولید می‌کنیم گفت:بطور تقریبی می‌توان گفت حدود 70درصد از ماده اولیه این محصولات از آلومینیوم است.

 

وی با بیان اینکه امکان تولید رینگ در تمامی سایز‌ها از سایز ۱۳ تا سایز ۱۹ برای محصولات در این مجموعه صنعتی فراهم شده و هیچگونه محدودیتی نیز وجود ندارد گفت:مشتریان محصولات ما ایران خودرو، سایپا و کرمان خودرو هستند.

وی همچنین با بیان اینکه فعالیت این مجموعه صنعتی تجلی عینی و عملی اقتصاد مقاومتی است گفت:از مرحله راه اندازی و نصب ماشین آلات تا تولید محصول و نیز به روز رسانی خطوط تولید همه بوسیله نیروهای داخلی انجام شده و هیچ کارشناس خارجی در راه اندازی کارخانه و نیز تولید آن دخالت نداشته است.

 

مربی در ادامه با اشاره به اجرای طرح توسعه در این مجموعه صنعتی گفت:با راه اندازی خط جدید رنگ با استاندارد یورو5و نیز سایر بخش های دیگربرای  حدود120نفر دیگر اشتغال ایجاد می شود.

 

   1396/10/27

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share