بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استقبال از ایجاد شهرک صنعتی خصوصی در چهارمحال و بختیاری

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری با تمام امکانات برای ایجاد شهرک های صنعتی خصوصی استقبال می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری؛ سیامک سلیمانی در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: ایجاد و راه اندازی شهرک صنعتی خصوصی در این استان در قالب بسته های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران ارایه می شود.

وی افزود: همه ی مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان به منظور احیای واحدهای صنعتی راکد و همچنین ارتقای تولید بنگاه های نیمه فعال به ظرفیت حقیقی لازم الاجرا است.
سلیمانی تأکید کرد: برای تسهیل در امور جهت رفع موانع تولید بانک های عامل در چهارمحال و بختیاری موظف به عملیاتی کردن مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هستند.

لازم به توضیح است که بر اساس ابلاغیه ی معاون اول رییس جمهور به استانداران سراسر کشور؛ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری از اواسط دولت یازدهم، به منظور شناسایی و رفع موانع اجرایی پروژه‌های مصوب متناسب با اختیارات تفویضی تشکیل و در همین راستا موظف به ارایه ی گزارش ماهانه به سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد.

   1396/10/27

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share