بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ضرورت توسعه صنعتی مناطق محروم و کمتر برخوردار اصفهان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در دیدار با فرماندار شهرستان آران و بیدگل، توسعه صنعتی مناطق محروم و کمتر برخوردار استان به منظور اشتغالزایی و رفع محرومیت از این مناطق را از اولویت های این شرکت و گام مهمی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مد نظر مقام معظم رهبری عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، محمد جواد بگی افزود: به همین منظور برای تشویق سرمایه گذاری در این مناطق، علاوه بر  تخفیف 80 درصدی در هزینه حق انتفاع زمین به شرط بهره برداری پیش از موعد، سرمایه گذاران و صنعتگران از پتانسیل استفاده از تسهیلات ۶ درصدی در نواحی روستایی نیز برخوردار خواهند بود.

 

وی  ایجاد بسترهای مناسب و زیر ساخت های لازم برای سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی این مناطق را نیز گام‌ مهمی در توسعه صنعتی و اشتغالزایی در این مناطق ذکر کرد و افزود: کمبود آب یکی از چالش های اصلی مناطق شرق و شمال استان اصفهان است که خوشبختانه در سالهای اخیر این شرکت گام های مهمی در جهت تامین آب مورد نیاز صنایع در این شهرستان برداشته است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به مشکلات کم آبی منطقه بدیهی است توسعه صنایعی در دستور کار قرار گیرد که از مصرف آب مناسب و حداقلی برخوردار باشند و از استقرار صنایع بسیار پر مصرف در زمینه آب ممانعت بعمل آید. وی توسعه تصفیه خانه های صنعتی جهت استفاده از فاضلاب شهری و پساب های صنعتی را نیز از دیگر برنامه های این شرکت جهت تامین آب شهرکها و به ویژه آب مورد نیاز فضای سبز شهرکها و نواحی صنعتی عنوان کرد.

محمد جواد بگی اجرای پروژه گازرسانی به شهرکها و نواحی صنعتی این شهرستان را از دیگر اقدامات این شرکت در سالهای اخیر دانست که می تواند بستر مناسبی برای استقرار صنایع و بخش های تولیدی در این شهرستان ایجاد نماید.

وی در ادامه با بیان ضرورت حمایت از فعالان بخش خصوصی و سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی استان تاکید کرد: با توجه به چالش هایی که خشکسالی های اخیر برای بخش کشاوری استان ایجاد نمود، توسعه صنایع کوچک و متوسط یکی از راهکارهای اصلی ایجاد اشتغال و افزایش درآمد سرانه در این مناطق خواهد بود.

ابوالفضل معینی نژاد، فرماندار شهرستان آران و بیدگل نیز با تقدیر از خدمات و نگاه ویژه شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در سال های گذشته به توسعه شهرکها و نواحی صنعتی این شهرستان، حمایت از توسعه صنایع و بخش های تولیدی را بستر مناسبی برای اشتغالزایی جوانان و کمک به ارتقاء سطح معیشتی شهروندان دانست وگفت: تاکنون با تعامل و همکاری فرمانداری این شهرستان، نماینده محترم آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و سازمان صنایع و شرکت شهرکهای صنعتی استان گام های مهمی در جهت توسعه شهرکها و نواحی صنعتی و همچنین تامین زیرساخت های توسعه صنعتی شهرستان برداشته شد که بدیهی است با توجه به محروم بودن منطقه، باید تلاش بیشتری در این زمینه و رفع محرومیت زدایی صورت گیرد.

وی تامین آب را یکی از چالش های اصلی شهرستان در همه بخش ها به ویژه صنعت و کشاورزی عنوان و تصریح کرد: تا کنون با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی استان گام های مهمی در جهت تامین آب شهرکها و نواحی صنعتی شهرستان برداشته شده است.

 فرماندار شهرستان آران و بیدگل حمایت از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی این شهرستان را به منظور کمک به تولید اشتغال جوانان ضروری دانست و افزود: ایجاد امکانات و بستر مناسب برای تولید بخشی از این خدمات حمایتی است که در حال اجرا می باشد.

 

 

   1396/10/27

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share