بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری تورصنعتی تخصصی از شیلات چابهار جهت مشاوران شهرک فناوری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از بازدید جمعی از مشاوران کسب و کار شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور از خوشه صنعتی شیلات چابهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی،"مسعود مهدی زاده مقدم" گفت: تورهای صنعتی با هدف آشنا سازی فعالان تولیدی وصنعتی در امور اقتصادی است تا با جدیدترین فناوری های بخش صنعت و انتقال تجربیات آشنا شوند.

وی با توجه به حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران افزود : درهمین راستا حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با برگزاری این تورها جهت بازدید از صنایع مختلف انجام و گامی موثری جهت توسعه صنعتی در زمینه های مختلف برداشته خواهد شد. 

مهدی زاده مقدم اضافه کرد: از دیگر اهداف برگزاری تور های صنعتی آشنایی واحدهای صنعتی با صنایع بزرگ و مختلف، آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با یکدیگر، ایجاد انگیزه برای رقابت، ارتباط نزدیک واحدها با دیگر واحدهای صنعتی کشور و استفاده از تجارب واحدهای صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: برگزاری تورهای صنعتی نقش مهمی در ایجاد هم افزایی و ارتقای همکاری صنایع مختلف با یکدیگر دارند و باید از ظرفیت های بالفعل بخوبی استفاده تا بتوان گامی موثری در جهت رشدو توسعه صنعتی برداشته شود.

   1396/10/26

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share