بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت از صنایع کوچک به ویژه بانوان کارآفرین مستقر در شهرکهای صنعتی

 

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در نشست تخصصی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با دهیاران زن در سراسر کشور از برنامه های سازمان جهت حمایت از صنایع کوچک به ویژه بانوان کارآفرین مستقر در شهرکهای صنعتی خبرداد.

 به گزارش روابط عمومی، صادق نجفی دراین نشست با اشاره نقش مهم زنان دهیار درتوسعه پایدار روستایی و کاهش فقر خاطر نشان کرد: مناطق محروم و روستاها در برنامه های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در اولویت قرار دارد .

 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران همچنین تصریح کرد : در طول دولت دوازدهم برنامه داریم  ظرفیت 20 هزار واحد صنعتی را با تامین منابع مالی جدید ، نوسازی کنیم و با ایجاد بازار کار به ظرفیت کامل برسانیم.

نجفی ادامه داد: اگر این اقدام انجام شود ١٦١ هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد که البته در این چهار سال نیز ٤٥٠ هزار شغل ایجاد می شود که  حدود ٨٠ هزار مورد آن برای صنایع کوچک است.

 

 معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت  همچنین مصرف کالای ایرانی و ایجاد کمپین مصرف کالای ایرانی توسط دهیاران زن را مورد تاکید قرار داد و گفت: بایدمدیریت اقتضایی جهادی و افزایش امید و نشاط در جامعه در سرفصل برنامه های اجرایی قرار گیرد.

نجفی همچنین درپایان با اشاره به تفاهم نامه بین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با پست بانک و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و معاونت صنایع دستی سازمان صنایع دستی گرشگری و میراث فرهنگی بر ایجاد ظرفیتهای اشتغال در حوزه صنایع کوچک از دهیاران زن خواستند این تفاهم نامه ها را مطالعه و از ظرفیتهای ارزنده آنها برای روستاها استفاده شود.

   1396/10/26

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share