بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری 17هزار نفر ساعت آموزش مجازی در شرکت شهرک های صنعتی فارس

معاون صنایع کوچک  شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از برگزاری دوره های آموزش مجازی برای صنایع کوچک مستقر در استان خبرداد و گفت: دوره های آموزش مجازی  امسال نیز در دومین سال برگزاری برای صنایع کوچک و متوسط استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس،شهرام کمال زاده در جلسه هماهنگی برگزاری دوره های آموزش مجازی که با هدف تشریح شیوه نامه های جدید برگزاری این دوره ها برگزار شد ،با بیان اینکه  برگزاری این دوره ها را  در راستای برنامه های اجرایی سیاست های اقتصاد مقاومتی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در زمینه ارتقای سطح  آموزش واحد های  صنایع کوچک و متوسط است ، گفت: در سال گذشته بیش از   337   فعال صنعتی به میزان افزون بر 17هزارنفر ساعت  در استان فارس در این دوره ها شرکت و موفق به دریافت گواهینامه آموزشی شدند.

وی با بیان اینکه این دوره ها نقش مهمی در افزایش و ارتقای  سطح آموزش ها به صنایع کوچک و متوسط در راستای توانمندسازی آنها دارد، گفت: این دوره های آموزشی در 9 محور شامل کارآفرینی، مدیران و بنیانگذاران کسب وکار، مشاورین و ارائه دهندگان خدمات کسب وکار، ارتقاء مهارتهای بازار، مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی ،ابزارهای بهبود کیفیت ،آموزش راهبردهای پرورش خلاقیت و نوآوری،ایمنی صنعتی و بهداشت محیط کار و ICDL برگزار می شودکه ثبت نام دو دوره رایگان انجام می شود.

کمال زاده افزود: واحدهای صنعتی می توانند برای ثبت نام حضور در دوره های آموزشی رایگان مجازی به سایت e-sme.ir مراجعه و پس از ثبت  نام اولیه از دوره های آموزشی بهره مند شوند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس تاکید کرد : ارائه مدرک معتبر بصورت کاملاً رایگان از مزایای ثبت نام و بهره گیری از دوره های این سایت آموزشی است.

وی با بیان اینکه هزینه برگزاری این دوره ها از محل اعتبارات شرکت شهرک های صنعتی فارس تامین و پرداخت می شود، اظهار امیدواری کرد:صنعتگران و فعالان واحد های صنعتی بتوانند با حضور در این دوره ها از مزایای موجود استفاده کنند.

   1396/10/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share