بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تجلیل از مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در چهارمین همایش ملی مدیر یت جهادی کشور

در چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی کشورکه در سالن همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شداز مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز بعنوان یکی از مدیران جهادی برتر کشور تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز،در این همایش که با شعار «مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و پیشرفت» برگزار گردید، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، امیر احمدرضا پوردستان و همچنین جمعی از مسئولان کشوری و لشکری حضور داشتند.
سردار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عصر امروز در چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی، طی سخنانی گفت: راهبرد دینی و جهادی رهبر معظم انقلاب مبنی بر مدیریت جهادی و در اوج قرار گرفتن کشور و مقابله با چالشهای درونی فقط با مدیریت جهادی امکان پذیر است.
وی افزود: براساس منظومه فکری رهبر انقلاب تنها راه برون رفت از مشکلات مدیریت جهادی است و تنها با این نوع از مدیریت می‌توان بر مشکلات فائق آمد و از بن بست‌ها بیرون رفت.
سردار سپهر ادامه داد: بر اساس آموزه‌های دینی ما اگر تلاش و کوشش مجاهدین درراه خدا باشد خداوند وعده کرده است که نصرت و پیروزی را نصیب آنها کند. امرو تفکر جهادی و حضور انقلابی در تمام عرصه‌ها می‌تواند ما را موفق کند.
دبیر چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی گفت: ما در دوران دفاع مقدس با دست خالی در مقابل دشمن ایستادیم و پس از آن هم با اتکا به مدیریت جهادی توانستیم در عرصه سازندگی کشور و تولید علم موفقیت‌هایی بدست آوردیم.
سردار سپهر در پایان خاطرنشان کرد: ما درحال شناسایی 10000 مدیر جهادی در کشور هستیم و هرساله برای قدردانی از اقدامات آنان این همایش را برگزار می‌کنیم و از مدیران برتر تجلیل به عمل می‌آوریم.
در پایان چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی از خانواده شهیدان محسن حججی از سپاه، مجتبی یداللهی از ارتش، رسول طالبی از ناجا، علی اکبر قنبرزاده از سازمان محیط زیست، شهید مدافع حرم سید مصطفی صادقی از انرژی اتمی، محمد بلباسی و هادی جعفری از دانشگاه آزاد، محسن روحانی از سازمان آتش نشانی و جانباز 70 درصد سردار عوض شهابی فر تجلیل شدند.
و همچنین ازجهانگیر شاهمرادی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز ، بعنوان یکی از مدیران جهادی برتر نیزتجلیل به عمل آمد.

   1396/10/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share