بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ارزیابی و مطالعه ایجاد شهرک صنوف در استان لرستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از ارزیابی و مطالعه ایجاد شهرک صنوف در استان لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان بختیار رازانی اظهار داشت: در راستای حل مسائل صنوف تولیدی آلاینده و دارای آلودگی صوتی، مسئله ترافیک، حفظ ظاهر شهر، بهبود فضای کسب و کار و تسهیل در ارائه خدمات، ایجاد شهرک صنوف را در اولویت برنامه کاری شرکت قرار داده و انتقال صنوف مختلف به ویژه صنوف آلاینده به شهرک‌های صنفی و صنعتی در حال پیگیری می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان تصریح کرد: در این خصوص گروهی متشکل از مدیران و کارشناسان شرکت، معاونت بازرگانی صنعت،معدن و تجارت و معاونت اتاق اصناف استان  به استان همدان جهت بازدید از شهرک صنوف این استان و استفاده از تجربیات استان های موفق عزیمت کردند.

بختیار رازانی افزود: مدیران و کارشناسان لرستان به همراه معاونین فنی و برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی استان همدان از سطح شهرک صنوف بو علی و واحدهای در حال ساخت و زمین های واگذار شده در آن بازدید به عمل آورده و در نهایت با تشکیل جلسه هم اندیشی به انتقال تجربیات یگدیگر پرداختند.

وی گفت: با بررسی های به عمل آمده و استفاده از تجربیات استانهای موفق در ایجاد شهرک صنوف اولین شرط لازم جهت ایجاد شهرک صنوف داشتن زمین مناسب با مسافت کم با مرکز شهر می باشد که با تشکیل جلسات و پیگیریهای بعدی در صدد فراهم نمودن زمین مناسب جهت ایجاد شهرک صنوف در استان هستیم.

رازانی ضمن بیان اینکه ایجاد شهرک صنوف موجب رشد و توسعه صنعت و اقتصاد استان است در ادامه عنوان کرد: در ساماندهی اصناف اولویت اصلی با صنوف آلاینده ای از قبیل در و پنجره‌سازی، ام‌دی‌اف‌سازی و نجاری. مصالح ساختمانی، تعمیرات خودرو می باشد .

   1396/10/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share