بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: صنایع کوچک و متوسط زمینه ساز تولید واشتغال پایدار

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صنایع کوچک و متوسط یا توجه ماهیت، نوع و حجم سرمایه گذاری و بهره بردای سریع زمینه ساز تولید و اشتغال پایدار در سطح کشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، سهراب بنام اظهار داشت: توجه به فاکتور های مهمی همانند کیفیت، هزینه های تولید،  توجه به بازارهای داخلی و صادراتی, نوسازی، بهره وری، آموزش، اصلاح تکنولوژیکی لازمه موفقیت صنایع کوچک و متوسط  در بازار می باشد.

به گفته وی  رمز موفقیت کسب و کارها استفاده از دانش روز و مدل های نوین توسعه ای شامل شبکه سازی، استفاده از مدل خوشه ای فعالیتهای اقتصادی و ورود به بازارهای جدید و علی الخصوص استفاده از فضای مجازی  است.

وی گفت : با توجه به حمایت ها و سیاست های دولت تحرک بسیار خوبی در صنایع کوچک و متوسط شکل گرفته است که با توجه به اشتغالزایی بالا و سهمی که صنایع کوچک و متوسط در ایجاد زنجیره ارزش صنایع بزرگ دارند این بخش از صنعت اهمیت بسیار بالایی دارد.

بنام افزود : مجموعه بزرگی از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تعیین‌کننده رقم صادرات، اشتغال و تولید در استان است که در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیز مورد تاکید قرار دارد.

 مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت : با ظرفیت‌سازی  واحد صنعتی کوچک و متوسط را  کرد و توسعه بازار آنها، در حقیقت به اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دست یافته‌ایم. که با تامین مواد اولیه، نوسازی و بازسازی ماشین‌آلات تولید، جلوگیری از واردات و قاچاق، با وجود زیرساخت‌های مناسب وسازماندهی و استفاده ازفناوری نوین وساختارسازی مناسبی شکل بگیرد تا به هدف ظرفیت‌سازی و توسعه بازار واحد صنعتی کوچک و متوسط دست یابیم.

بنام افزود: با سیاستها و برنامه های دولت برنامه پیش بینی های لازم جهت تامین منابع مالی مناسب در واحدهای در حال ساخت و واحدهای در حال فعالیت و واحدهای تعیین‌شده برای به ظرفیت‌رسانی بصورت کاملا جدی مورد توجه می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت :  فعال‌سازی و به ظرفیت رساندن واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با محوریت رقابت‌پذیری این بنگاه‌ها در بازارهای داخلی و خارجی و توجه ویژه به توسعه آموزش، فناوری، تحقیقات و.. در جهت فعال‌سازی و به ظرفیت رساندن واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در حال پیگیری است چراکه رشد و شکوفایی صنایع کوچک و متوسط بر بخش‌های مختلف اقتصادی از بازار، صادرات و واردات اثرگذار می باشد .

بنام  ضمن دعوت از تمامی فعالین اقتصادی گفت: آمادگی کامل درارائه خدمات مطلوب وهمچنین تعامل و همکاری با سرمایه گذارن در استان به منظورتولید وایجاد اشتغال پایدار به منظور تحقق اهداف  وبرنامه های اقتصاد مقاومتی داریم.

   1396/10/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share