بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اهش هدر رفت آب شهرکها و نواحی صنعتی در اولویت کاری شرکت شهرکهای صنعتی لرستان

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از تشکیل کمیته کاهش هدر رفت آب در شرکت شهرکهای صنعتی لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان بختیار رازانی اظهار داشت: طی بررسی به عمل آمده در 3 شهرک از مجموع 21 شهرک و نواحی صنعتی مصوب و موجود در استان لرستان نشان می دهد که 54 درصد آب استخراج شده از منابع آبی این شهرکها به اشکال مختلف هدر می رود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان تصریح کرد: در این راستا کمیته ای متشکل از معاونت فنی شرکت، نماینده حقوقی، مدیربرنامه ریزی و مدیران شهرکها بعنوان کمیته هدر رفت آب در این شرکت ایجاد شد.

بختیار رازانی افزود: این کمیته با هدف شناسایی عوامل هدر رفت و ارائه راه کار های مناسب در جهت کاهش این مشکل تشکیل گردید.

وی گفت: البته این گام گرچه گامی نخست از پیمودن مسیر طولانی و پر پیچ و خم کاهش هدر رفت آب به شمار می رود  ولی با توجه به وضعیت بحرانی آب کشور همت تمامی مسئولین و واحدهای صنعتی را می طلبد.

رازانی در ادامه عنوان کرد: قسمت اعظم هدر رفت آب مربوط به خطوط انتقال آب و شبکه آب و مخازن می باشد که اقدامات لازم به منظور رفع نشتی ها به عمل آمده است و قسمتی مربوط به انشعابات غیر مجاز می باشد که از طریق اطلاع رسانی و در صورت عدم اقدام از طریق مراجع قضایی پیگیر رفع این مشکل می باشیم.

وی اضافه کرد: به امید روزی که مردم شایسته کشور عزیزمان ایران همانند کشور های توسعه یافته از تمامی منابع کشور به بهترین نحو استفاده نماید تا نسل های بعدی دچار فقدان و کمبود نگردد.  

   1396/10/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share