بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بجنورد در دهه فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی از افتتاح فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بجنورد در دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی سیاوش وحدت با اعلام این خبر اظهار کرد: فاز نخست این شهرک در مساحت 40 هکتار اجرایی شده که در صورت استقرار کامل صنعت گران برای هزار نفر اشتغال زایی می شود.

وی مساحت کل منطقه ویژه اقتصادی بجنورد را 355 هکتار ذکر کرد و یادآور شد: با بهره برداری کامل از این مجموعه حدود 6 هزار نفر در این منطقه مشغول به کار می شوند.

وی اضافه کرد: استقرار گمرک، تکمیل شبکه‌آبرسانی، نصب باسکول، فنس کشی، انعقاد تفاهم نامه‌ با شرکت گاز و مخابرات، رایزنی جهت نصب یک پست 132کیلو‌باتی به ارزش 13 میلیارد تومان با شرکت برق و اجرای زیر ساخت‌ها و آسفالت خیابان‌های اصلی از اقدامات انجام شده در فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بجنورد است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی تصریح کرد: 80میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سه‌ فاز منطقه ویژه اقتصادی بجنورد نیاز است.

وحدت هدف اصی شرکت شهرک های صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد را حضور سرمایه گذار خارجی دانست و خاطرنشان کرد: استقرار سرمایه گذار خارجی در این ناحیه، پایه محکمی برای صادرات استان است.

وی اضافه کرد: البته تا کنون هیئت ترکیه از این منطقه بازدید و از نزدیک با پتانسیل های موجود آشنا شده است که در صورت اعلام آمادگی آن ها، شرایط خوبی برای استقرار واحدهای صنعتی مهیا می شود.

وی همچنین از افتتاح پروژه گاز رسانی به ناحیه صنعتی مهمانک برای دهه فجر خبر داد و افزود: پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی عباس آباد نیز 80 درصدی پیشرفت فیزیکی دارد که در صورت آماده شدن طرح تا دهه فجر، افتتاح می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی پروژه گاز رسانی و تلفن ناحیه صنعتی مهمانک، کلنگ زنی یکی از واحدهایی که مقرر شد در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد مستقر شود و بهره برداری از 89 واحد صنعتی در شهرک بیدک و شهرک کارگاهی توسط مقامات استانی را از دیگر برنامه های دهه فجر سال 96 ذکر کرد.

   1396/10/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share