بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
پیشرفت 90 درصدی پروژه برق رسانی به ناحیه صنعتی شباب

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام از پیشرفت 90 درصدی پروژه برق رسانی به ناحیه صنعتی شباب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی در بازدید از این پروژه گفت: پروژه با طول بیش از دوازده کیلومتر و اعتبار 15 میلیارد ریال برای احداث خط دو مداره فشار متوسط ناحیه صنعتی شباب در دست اقدام می باشد.

دارایی با اشاره به روند مناسب پیشرفت پروژه برق رسانی به ناحیه صنعتی شباب، افزود: با اجرای این پروژه میزان 12 مگاوات برق را به ظرفیت موجود ناحیه صنعتی شباب اضافه می شود.

وی بیان داشت: این شرکت در راستای اجرای وظایف و تعهدات خود و به منظور بهینه سازی خدمات به واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان پروژه های گاز رسانی به شهرکها و نواحی صنعتی مهران، دهلران و ملکشاهی، خط انتقال و تجهیز چاه سیروان و احداث ناحیه صنفی-صنعتی ایلام را نیز در دست اقدام دارد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام اظهار کرد: عزم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور برای احیا و فعال سازی صنایع خرد، کوچک و متوسط بسیار جدی است و در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان زیرساختها، بستر و آمادگی لازم برای حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را دارد.

وی بیان داشت: اقتصاد مقاومتی باید در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیز نمود پیدا کند و ما همه مکلفیم در جهت خدمت رسانی به صنعتگران و تولید کنندگان هر چه در توان داریم در طبق اخلاص قرار دهیم.

   1396/10/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share