بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تشکیل شورای توسعه تعاون بانوان کارآفرین شهرک های صنعتی بوشهر

 

مشاور امور بانوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک استان در بوشهر تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر پریچهر سلطانی در دیدار با بانوان کارآفرین استان بوشهر اظهار داشت:  فراهم شدن زمینه های لازم برای حمایت از بانوان صنعتگر و کارآفرین، همفکری برای بررسی مشکلات و چالش های پیش روی بانوان کارآفرین و صنعتگر شاغل در شهرکها و نواحی صنعتی استان از مهمترین اهداف تشکیل این شورا است.

به گفته وی  امیدواریم با تشکیل مستمر جلسات نتایج قابل لمس و مثبتی برای این عزیزان حاصل شود.

وی تصریح کرد: شناسایی بانوان موفق و کارافرین در فعالیت های صنفی، صنعتی، تولیدی و تجاری در حوزه صنایع کوچک و متوسط و اتخاذ تدابیر حمایتی لازم با هدف ایجاد انگیزه و خودباوری در آنان از جمله وظایف دیگر این شورا می باشد.

سلطانی افزود: با توجه به حمایتهای  دکتر نجفی ، معاون محترم وزیر صنعت از زنان کارافرین ضرورت دارد این بخش پویا، به ایفای نقش خود در تحقق اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید اهتمام ورزند و از  فرصتهای  موجود در  شرکت شهرکهای صنعتی  بهره برده و با تکمیل ظرفیت های خالی کارگاه ها و کارخانه ها برای رشد تولید و صادرات  مشارکت نمایند.

وی در بازدید از 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی بوشهر  به حضور فعال بانوان در عرصه های مختلف تاکید کرد و گفت: مشکلات بانوان کارآفرین در شهرک های صنعتی بایستی رفع گردد تا با انگیزه بیشتری فعالیت نمایند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر نیز در این جلسه استان بوشهر را دارای قابلیت های ویژه ای دانست که زمینه حضور بانوان کارآفرین در حوزه های صنعت،کشاورزی،صنایع دستی و بازرگانی را فراهم کرده و در همین راستا هم اکنون آمار اشتغال بانوان و آقایان در شهرک صنعتی بوشهر 2 تقریبا برابر ی می‌کند.

مهدی صفوی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر برنامه های حمایتی مختلفی در راستای رونق  تولید دارد که می‌طلبد بانوان صنعتگر از ظرفیت های ایجاد شده توسط این شرکت در حوزه خوشه های صنعتی، مراکز خدمات فناوری و کسب و کار،آموزش و تورهای صنعتی به نحو مطلوب استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه هدف از تشکیل این جلسات بررسی شرایط و وضعیت زنان شاغل کشور در صنعت می باشد، گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر نگاه ویژه ای به حضور زنان و تأثیر آن بر توسعه صنعت دارد و در تلاش است با برنامه ای مدون و عملیاتی طرح های حمایتی گسترده ای را برای واحدهای صنعتی دارای متولی یا شاغلین زن تبیین و اجرایی کند.

در پایان جلسه به دو تن از بانوان کارافرین استان در زمینه بسته بندی سبزیجات و تجهیزات نفت،گاز و پتروشیمی  لوح تقدیر داده شد.

 

   1396/10/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share