بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
114 میلیون دلار کالا از شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی قزوین صادر شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در هشت ماهه سالجاری  بالغ بر 114 میلیون دلار کالا توسط بیش از 25 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به کشورهای خارجی صادر کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، "حمیدرضا خانپور" در بازدید از یک واحد تولیدی صادراتی در شهرک صنعتی حیدریه اظهار داشت: اعزام هیئت های تجاری به خارج از کشور، مطالعه بازارهای هدف بصورت کلی و ارائه آن به واحدهای صنعتی جهت بهره برداری، برگزاری دوره های آموزشی مدیریتی، کارفرینی و مهارتی و تخصصی، کمک به تشکیل کنسرسیوم های صادراتی، کمک به ایجاد دفاتر و مراکز فروش کالا از جمله برنامه های حمایتی برای واحدهای تولیدی که با هدف صادرات فعالیت میکنند در دستور کار سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی قرار دارد.

وی یکی از برنامه های حمایتی صنایع کوچک را توسعه بازار فروش محصولات بنگاههای خرد و کوچک استان در بازارهای بین المللی عنوان کرد و افزود: تلاش جهت جذب و هدایت سرمایه گذاران داخلی و خارجی با رویکرد استقرار صنایع صادرات محور، کمک و حمایت مالی به میزان 50% به واحدهای تولیدی جهت حضور در نمایشگاههای خارجی با هدف توسعه صادرات و ... را از مهمترین اقدامات این شرکت در راستای حمایت از واحدهای تولیدی صادراتی می باشد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان تصریح کرد: مس، محصولات شیمیایی غیر آلی، آلومینیوم، مواد پلاستیکی، سوخت های معدنی، صابون و موم و فرآورده های دندانسازی، رشته های سنتتیک، چربی ها و روغن های حیوانی و نباتی، عصاره رنگ  و مرکب، میوه های خوراکی پوست مرکبات ، ماشین آلات و دستگاههای برقی، کائوچو،  پودر و مایع لباسشویی، نخ تکستوره از پلی استر ، لوله و شیلنگ های سخت و شکننده از پلیمرهای اتیلن از جمله محصولاتی بودند که از استان به خارج از کشور صادر شده است.

حمیدرضا خانپور کشورهای روسیه، ترکیه، تایوان ، قرقیزستان ، سوئد، رومانی،هند، پاکستان، مالزی،تایلند، عراق ، افغانستان، ایتالیا، لهستان، لیبی، ازبکستان،اکراین،هلند، تاجیکستان، قطر، پاکستان، امارات، ترکمنستان،گینه و آذربایجان را مقصد کالاهای صادراتی این واحدهای صنعتی عنوان کرد.

   1396/10/25

Rating: 0/10 ( 0 )
Share