بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نشست مشترک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با مدیران دانشگاه گیلان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : هر چه ارتباط بین صنعت و دانشگاه قوی تر و کارآمدتر باشد می تواند در ارتقاء سطح تولید، اشتغال، ثروت آفرینی و خودکفایی استان اثرگذارتر باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ، دانشگاه گیلان میزبان مدیرعامل و تنی چند از معاونین شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان بود.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در این نشست با اشاره به تعامل دانشگاه و شرکت شهرک های صنعتی استان، خواستار توسعه این تعامل ها شد.

احمد علی شهیدی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان بر لزوم ارتباط و تعامل کاربردی بین صنعت و دانشگاه تاکید کرد و بیان داشت : یکی از مهم ترین مولفه های اثرگذار در توسعه و پیشرفت جوامع، ارتباط بین علم و صنعت و به کارگیری دانش روز در تولید، صنعت و خدمات است.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، با اشاره به تلاش شرکت شهرک های صنعتی گیلان برای ایجاد پیوند بین صنعت و دانشگاه تصریح کرد: در این راستا و براساس نیازسنجی های صورت گرفته از صنایع مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی، قراردادهای آموزشی با مراکز آموزش فنی و حرفه ای منعقد نموده ایم که دوره های آموزشی را تحت موازین سازمان آموزش فنی و حرفه ای مورد نیاز را به متقاضیان آموزش می دهند.

وی افزود: در این راستا و در گام نخست با دانشگاه گیلان و در ادامه لازم است با سایر دانشگاه های معتبر استان مانند دانشگاه آزاد اسلامی، پارک علم و فناوری، دانشگاه علمی و کاربردی تعامل لازم برقرار شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان همچنین از حمایت های مادی و معنوی برای پایان  نامه های دانشگاهی و دوره های کارآموزی دانشجویان خبر داد و افزود: چنانچه دانشجویان موضوعات مطالعاتی و پایان نامه های خود را براساس نیاز شهرک های صنعتی تعریف کنند، می توانند از حمایت های شرکت شهرک های صنعتی استان برخوردار شوند.

وی خاطر نشان کرد: هر چه ارتباط بین صنعت و دانشگاه قوی تر و کارآمدتر باشد می تواند در ارتقاء سطح تولید، اشتغال، ثروت آفرینی و خودکفایی استان اثرگذارتر باشد.

دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان در این نشست ضمن معرفی توانمندی های دانشگاه به مزایای توسعه روابط سازمان ها و دانشگاه اشاره کرد.

لازم به ذکر میباشد ، انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک در آینده نزدیک و استقرار دانشگاه در مرکز خدمات سرمایه گذاری از جمله مباحث مطروحه در این نشست بود.

   1396/10/25

Rating: 0/10 ( 0 )
Share