بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد:بخش خصوصی متولی ایجاد شهرک های صنعتی جدید

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از موافقت دولت برای ایجاد شهرک های صنعتی جدید توسط بخش خصوصی خبرداد و گفت: توسعه و تکمیل زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری در نواحی و شهرک های صنعتی موجود از اولویت های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی است.

به گزارش روابط عمومی ، صادق نجفی در دومین گردهمایی معاونان فنی شرکت های استانی شهرک های صنعتی کل کشور که در پژوهشگاه مواد و انرژی در مشکین دشت کرج برگزار شد،اظهار کرد:  اولین دلیل برگزاری این جلسه حمایت از سرمایه گذاری کارآفرینان و صاحبان سرمایه با توجه به زیرساخت های انجام شده در مجموعه شهرکهای صنعتی است.

وی افزود: اکنون 960 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب با 80 هزار واحد صنعتی  در کشور وجود دارد.

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیان اینکه زیرساختهای نادرست  ما سبب کاهش بهره وری  شده است،بیان کرد: ما باید کاری را انجام دهیم که بستر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران و کارآفرینان فراهم کند.

نجفی با بیان اینکه اگر ما بتوانیم شرایط کشور را مساعد کنیم مردم ما آمادگی استفاده از کالای ایرانی را دارند ، عنوان کرد: اکنون نزدیک به 40 هزار واحد صنعتی در مجموعه شهرکهای صنعتی کشور وجود دارد.

معاون وزیر صنعت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به اینکه ساماندهی ساخت و سازهای واحد تولیدی را از اولویت های این سازمان است، تصریح کرد : با توجه به شرایط کم آبی کشور ایجاد نواحی صنعتی روستایی در راستای توسعه اشتغال و تولید در دستور کار است.

نجفی با اشاره به اینکه در حوزه صنایع کوچک باید هدایت و حمایت نظارت  انجام شود، ادامه داد: مجموعه شهرک های صنعتی باید بدنبال ایجاد درآمدهای پایدار باشد تا از این این طریق به اهداف خود دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معطم رهبری به 2 نکته تاکید زیادی دارند که آن دو  معیشت و اشتغال است، بیان کرد: باید توجه ویژه ای به نقاط محروم شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تفاهم نامه ای با محیط زیست در ارتباط  با اداره امور فضای سبز و تصفیه خانه ها و کنترل فاضلاب و پساب با رعایت مسائل زیست محیطی در شهرکهای صنعتی به عهده مجموعه شهرکها است ،گفت: طرح اشتغال ضربتی ۴۵۰ هزار نفری در وزارت صنعت معدن و تجارت هدفگذاری شده است که سهم این سازمان ایجاد ۸۰ هزار فرصت شغلی است.

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share