بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد: امکان ایجاد 15 هزار شغل در شهرک صنعتی شمس آباد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از شهرک صنعتی شمس آباد با اشاره به ظرفیت صنایع کوچک نیمه فعال در اشتغالزایی گفت: بررسی ها نشان می دهد با تامین سرمایه در گردش واحدهای فعال دست کم 15 هزار شغل در این شهرک صنعتی ایجاد می شود.

به گزارش روابط عمومی ، صادق نجفی در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی شمس آباد در جمع خبرنگاران گفت: شهرک شمس آباد تهران یکی از شهرک های بزرگ کشور و شامل 2400 واحد صنعتی فعال و نیمه فعال است. با تاکید بر نیاز اقتصاد کشور به اشتغالزایی اظهار کرد: بر اساس اولویت بندی قصد داریم از تمامی شهرک های صنعتی کشور بازدید کنیم و مشکلات آن ها را از نزدیک مشاهده کنیم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نقدینگی، نوسازی ماشین آلات و بازاربابی را سه چالش اساسی صنایع کوچک کشور دانست و گفت: واحدهای صنعتی شمس آباد به لحاظ تامین ماشین آلات و بازاریابی وضعیت مطلوبی دارند اما در بخش تامین مالی مشکلاتی را دارند که امیدواریم با همکاری مسئولان بانکی و وزیر صنعت، معدن و تجارت بتوانیم تسهیلات بانکی را در اختیار این واحدها قرار دهیم.

نجفی با بیان اینکه 30هزار نفر در شهرک صنعتی شمس آباد مشغول به کار هستند، اظهار کرد: بخشی از واحدهای فعال در این شهرک با ظرفیت 40 تا 50 درصد فعالیت می کنند که ارائه تسهیلات ظرفیت تولید آن ها را تکمیل می کند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با تاکید بر لزوم پیگیری مشکل سرمایه در گردش صنایع اظهار کرد: در برخی موارد با چند میلیارد تومان هزینه می توانیم ظرفیت تولید واحدها را تا میزان قابل توجهی افزایش دهیم.

وی افزود: بررسی ها نشان می دهد با تامین سرمایه در گردش واحدهای فعال دست کم 15 هزار شغل در این شهرک ایجاد می شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه موانع صنایع کشور با همکاری مشترک میان حاکمیت و تولیدکنندگان قابل رفع است گفت: گلایه اکثر صنعتگران مربوط به مالیات بر ارزش افزوده است که خوشبختانه از طریق مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است. 

   1396/10/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share