بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ارزیابی آمادگی صادراتی صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان تهران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی تهران از اجرای پروژه ارزیابی آمادگی صادراتی واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، "نسرین مصدق صدقی" گفت: هدف از انجام این پروژه ارزیابی آمادگی صادراتی، رتبه بندی و سطح بندی صنایع کوچک مستقر در شهرک های صنعتی تهران از نظر آمادگی صادراتی و ویژگی های بین المللی شدن برای جهت دهی به حمایتهای سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در حوزه صادرات بر اساس سطح و وضعیت شرکت های مستعد صادراتی می باشد.

وی افزود: از دیگر اهداف این پروژه امکان برنامه ریزی و سیاستگذاری هدفمند و دقیق و ارائه برنامه توانمندسازی در خصوص توسعه صادرات محصولات SME ها با توجه به دستیابی به اطلاعات سطح بندی شرکتها و شاخت نقاط ضعف و قوت آنها می باشد.

مصدق خاطرنشان کرد: از دیگر دستاوردهای مهم این پروژه امکان شناسایی شرکت های هم سطح، مکمل، متعامل و پتانسیل های بالقوه صادراتی، ایجاد سبد محصولی صادراتی از تجمیع شرکت ها در جهت ایجاد کنسرسیوم های صادراتی به منظور ایجاد و توسعه صادرات پایدار و حرفه ای می باشد.

لازم به ذکر است؛ واحدهای صنعتی میتواند جهت تکمیل فرم خوداظهاری ارزیابی آمادگی صادراتی به وب سایت www.smexport.ir  مراجعه نمایند.

   1396/10/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share