بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران: ایجاد مرکز مبادله صنایع کوچک ایران با کره/ استقرار 50 درصد از صنایع کشور در شهرک‌های صنعتی

معاون وزیر صنعت،‌معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه تولید ما مشکل دارد ولی دیگر آخر راه نیست،گفت: با ناامید شدن مشکلات حل نخواهد شد و باید راه را یافت و یا راهی ساخت.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه ملت ما همگی افراد خوش فکر و ایده‌پرداز هستند، افزود: هنر آن است که در سخت‌ترین شرایط راه مناسب را پیدا کرد و ما نیز در شرایط تحریم باید این راه را ایجاد کنیم و به خودکفایی برسیم.

وی با اشاره به اینکه حدود ۴۰ هزار واحد فعال و نیمه فعال در شهرک‌های صنعتی وجود دارد، گفت: در حال حاضر ۹۲ درصد از صنایع در کشور صنایع کوچک و متوسط صنعتی هستند که اگر بتوانیم ۲۰ هزار از این واحدها را که با ظرفیت کامل کار نمی‌کنند فعال کرده و بازار آنها را پیدا کنیم، نتیجه آن اشتغال خواهد بود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراز کرد: برای رسیدن به اهداف اشتغال، هدف و استراتژی لازم است که باید سیاست‌های خارجی و داخلی در یک مسیر بوده و این بسترسازی را ایجاد کرد.

نجفی با اشاره به سخنان اخیر معاون اول رییس جمهور و بیان اینکه مشکلی که در صنعت و معدن داریم این است که مدیران ما شجاع، نترس و ریسک‌پذیر نیستند، تصریح کرد:  اگر کسی در این برهه مسوولیت می‌پذیرد، باید این خصوصیات را داشته باشد و حرفی از نمی‌توانم، نزند.

وی ابراز کرد:مسوولیت اتاق ایران و عضو شورای پول، تنظیم بازار ایران است و باید دفاع کند و شجاعانه وارد عمل شود.

نجفی با اشاره به اینکه باید شرایط آماده شود تا بتوانیم صنایع کوچک را فعال کنیم،گفت: اخیراً مرکز مبادله صنایع کوچک ایران با کره ایجاد شده و در روزهای آتی اقدامات دیگری نیز صورت خواهد گرفت تا از تجارب آنها استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: شرایط سیستم بانکی باید اصلاح شود و خروجی این نشست‌ها و همایش ها این باشد که براساس رهنمودها و یافته‌های این جلسه، چند درصد از صادرات افزایش یابد.

بیست و سومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور با محوریت توانمندسازی بنگاه‌های اقتصادی صادرات محور و رفع موانع و چالش‌های اقتصادی کشور در آمفی‌‌تئاتر مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار شد و در پایان مراسم از صادرکنندگان نمونه کشوری و برتر استانی تجلیل به عمل آمد.

   1396/9/25

Rating: 0/10 ( 0 )
Share