بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در تبریز مطرح کرد:ایجاد تحولی بزرگ در کشور با رسیدن 20 هزار واحد تولیدی به ظرفیت کامل

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: اگر بتوانیم در یک سال آتی ۲۰ هزار واحد فعال و نیمه فعال کشور را به ظرفیت کامل برسانیم تحول بزرگی به وجود خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان صنایع کوچک  وشهرکهای صنعتی ایران، صادق نجفی در بیست و سومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی در تبریز کارآفرینان را انسان‌هایی سخت کوش، خوش فکر و تلاش گر دانست و افزود: با بهره گیری از هنر این بزرگمردان از شرایط سخت موجود به راحتی عبور خواهیم کرد و باید دست به دست هم دهیم و استراتژی‌ها را تعریف و حرکت کنیم.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم در یک سال آتی از همین تعداد واحد فعال و نیمه‌فعال در کشور تنها ۲۰ هزار واحد را به ظرفیت کامل رسانده و بازار فروش را در داخل و خارج فراهم کنیم تحول بزرگی به وجود خواهد آمد که همه ما بدنبال آن هستیم .

نجفی گفت: برای رسیدن به این موضوع قطعاً استراتژی لازم است و باید سیاست‌های اقتصاد داخلی و خارجی و سیاست‌های حمایتی را یکپارچه کنیم که این کار دولت است.

معاون وزیر صنعـت، معدن و تجارت تأکید کرد: دولت برای رسیدن به اهداف خود محتاج مدیران شجاع، نترس و ریسک پذیر است.

وی با اشاره به ایجاد مرکز مبادله صنعتی ایران و کره جنوبی در روزهای اخیر بر تعمیم این قابلیت به استان‌های مرزی کشور تاکید کرد و گفت: خروجی این همایش باید منجر به تدوین یک استراتژی شود که مشخص کند در سال‌های بعد صادرات باید چند درصد افزایش یابد و واحدهای تولیدی ما در چه مسیری حرکت کنند.

گفتنی است معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این برنامه حضور داشت و در ادامه همایش از زحمات چندین ساله محمدرضا نعمت زاده وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت با اهدا لوح، تقدیر به عمل آمد.

همچنین لوحی از سوی وزیر صنعت معدن و تجارت توسط معاونین وی به رییس سابق اتاق بازرگانی تبریز اهدا شد.

   1396/9/25

Rating: 0/10 ( 0 )
Share